TikTok Favori Tinx, Kesinlikle Haiz Olması Ihtiyaç duyulan Güzellik Eşyalarını Deklare etti

0

[ad_1]

Birçoğu Instagram’da görülebilen tüm fotoğraf çekimleriyle Tinx, görünüşünü oldukça sık değiştiriyor. Bu, onun ilişkilendirilebilirliğinin bir parçası olan bu değişme isteğidir. Son zamanlarda, saçlarını her zamanki kirli sarısından daha koyuya boyadı ve PopSugar’a, “Yeni bir çağ başlatmam ve yeni bir şey denemem icap ettiğini hissettim. Bununla hakikaten mutluyum” dedi.

TikToker, yeni saç rengini irdelemenin yanı sıra, eğer olmazsa olmaz güzelliklerinden birkaçını da ortaya çıkardı. Tinx, videolarında sıkça görülen bir ürün olan yüzünün şişkinliğini gidermek için The Skinny Confidential Hot Mess Ice Roller olmadan yaşayamayacağını paylaştı. Saçına ulaşınca, Bed Head Tigi Hair Stick ve Ouai İnce Saçlar için Bakım Maskesi üstüne yemin ediyor. Tipik acıklı tarzda, Ouai maskesini “kelimenin tam anlamıyla yaşam değiştiren” olarak adlandırıyor. Eh, ikna olduk.

Makyaja ulaşınca, Tinx’in tıpkı hepimiz şeklinde TikTok trend ürünlerini satın almaya yatkın olduğu görülüyor. TikTok, şu anda cilt bakımı ve güzellik pazarında önder bir etkiye haiz, makyaj harmanlama ipuçları ve püf noktaları hepimize tabanımızı iyi mi daha kusursuz hale getireceğimizi öğretiyor. Tinx’in şu anki favorileri NYX Çift Taraflı Kontur Çubuğu ve Charlotte Tilbury Wand. Asayı “kesinlikle inanılmaz” olarak nitelendiriyor ve “kelimenin tam anlamıyla sonsuza kadar satıldığını”, sadece kesinlikle “yutturmaya kıymet” bulunduğunu söylüyor.

Leave A Reply