TikTok, ‘Made for TikTok’ Pazarlama İpuçları Serisinin Yeni Sezonunu Başlattı


TikTok, ‘Made for TikTok’ reklam ipuçları serisinin yeni sezonu vesilesiyle pazarlamacıların platformda daha iyi bir kullanım elde etmelerine destek olmak istiyor.

TikTok’un ‘Made for TikTok’ içerik serisinin ilk sezonu geçen yıl gösterildi ve yaratıcı David Ma TikTok performansınızı en üst düzeye çıkarmanıza destek olacak bir takım ipucu ve püf noktası paylaşmak.

İkinci seri, TikTok’a nazaran değişik bir ton alıyor:

Made for TikTok’un ikinci kısmı için, tamamı markalarla ustalaşmış olarak çalışan benzersiz bir içerik oluşturucu grubunun yer almış olduğu, röportajlar ve güldürü skeçleriyle tamamlanmış bir gece yarısı talk show hazırladık. Metin yazarı ve TikTok yaratıcısı tarafınca barındırılıyor Shannon Fiedler,Bu serideki hedefimiz, yaratıcı reklam endüstrisinin dilini konuşan uzmanların rehberliğinde reklamverenlerin TikTok’a öncelik veren stratejiler oluşturmasına destek olmaktı.

Dizi, her biri uygulamada bağlantıyı ve etkileşimi en üst düzeye çıkarmak için öğrendikleri dersleri paylaşan TikTok’ta seyirciler oluşturan reklam ajansı halkı ve içerik oluşturucularla röportajlar içeriyor.

Burada bazı iyi ipuçları ve her gün video oluşturma üstünde çalışan kişilerin direkt içgörüleriyle TikTok sürecinizi rayına oturtmak için kullanışlı notlar var.

Ve elbet, öteki tüm markalar, uygulamanın büyümeye devam etmesi ve içerik tüketim davranışlarında büyük değişikliklere yol açmasıyla şu anda TikTok’a girmenin bir yolunu bulmaya çalışıyor. Hakkaten de, TikTok şu anda bu yıl 1,5 milyar kullanıcıya yetişme yolunda, kısa biçimli video hem de hem YouTube’da hem de Instagram’da en süratli büyüyen içerik biçimidir; bu, burada öğrendiğiniz derslerin en azından bir dereceye kadar büyük olasılıkla evrensel olduğu anlamına gelir.

TikTok yaklaşımınızı optimize etmek istiyorsanız, ayarlamak için süre ayırmaya kıymet. Her bölüm 5 dakikadan kısadır ve uygulamada ne işe yaradığını bildiğinizden güvenilir olsanız bile, devamlı birkaç not vardır. ve düşünmenize destek olabilecek işaretçiler.

Ek olarak, büyük Emily Zugay bunu onaylıyor. Birazcık.

Bu şekilde parlayan bir incelemeden sonrasında hayır demek zor.

Yukarıdaki bölümlere yada TikTok for Business profiline göz atabilirsiniz.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy