TikTok yıldızı kilosu sebebiyle ata binemediğini söylemiş oldu

[ad_1]

TikTok’tan ekran görüntüsü

Bir TikTok yıldızı, oldukça şişman olduğundan New York’ta bir at çiftliğinden atıldığını söylemiş oldu.

TikTok’ta 2 milyondan fazla takip edeni olan 26 yaşındaki bir eğri modeli olan Remi Bader, 11 Haziran’da Montauk’taki Deep Hollow Ranch’in 240 kilonun üstünde olduğundan ayrılmasını söylediğini söyleyen bir video yayınladı.

Bader, “eğri dostu moda ipuçları” ve “gerçekçi” giyim satın alımlarının videolarını yayınladıktan sonrasında milyonlarca takipçi kazanmıştır.

Bader videoya “Öteki her insanın lol kalması gerektiğinde yalnız bırakmam icap ettiğinin söylenmesi oldukça utanç vericiydi” dedi.

Çiftlik, McClatchy News’in yorum talebine derhal cevap vermedi. İşletmenin, at binicileri için ağırlık limitleri hakkında bir blog yazısı olmasına karşın.

Bader, bilgilerin tabelalara asılmasını istediğini söylemiş oldu.

At çiftliğinde genç bir çalışan, Bader’in videosuna cevap olarak bir TikTok videosu yayınladı.

“Şişman olmadığın vakit, Deep Hollow Ranch’te ata binebilirsin,” diyor işçi, bir at ağılında dururken.

Bigün sonrasında çalışan, Bader’dan özür dileyen başka bir video yapmış oldu.

“Söylediklerim için üzgünüm. Ben o şekilde demek istemedim. Söylediklerimle çiftliği temsil etmiyorum. Hepsi benim üzerimdeydi. Onlarla alakası yoktu. Bunu yaptığımdan haberleri yoktu” diyor genç videoda.

Deep Hollow Ranch, genç tarafınca gösterilen videoyu da kabul etti.

Çiftlik 11 Haziran’da yapmış olduğu açıklamada, “Çiftlikle ilgili bir TikTok videosunun yayınlandığı ve genç bir çalışanın, çiftlik sahiplerinin haiz olduğu görüşleri hiçbir şekilde temsil etmeyen yada bunlarla uyumlu olmayan bir cevap yayınladığı dikkatimizi çekti” dedi. Feysbuk gönderisi. “Bunu rahatsız eden herkesten özür dilemek istiyoruz ve bu çalışanın videosunun hiçbir bölümünü tasvip etmiyoruz yada aynı fikirde değiliz.”

NBC’ye bakılırsa Bader, Hampton Water Wine ile etkisinde bırakan bir geziye çıktı.

Hampton Water Wine ek olarak vakayla ilgili firmanın artık Deep Hollow Ranch ile çalışmayacağını belirten bir izahat yapmış oldu.

Bu öykü ilk olarak gösterildi 15 Haziran 2022 18:13.

Helena Wegner'in Profil Resmi

Helena Wegner, Washington eyaletini ve batı bölgesini kapsayan bir McClatchy Ulusal Gerçek Zamanlı Muhabiridir. Arizona Eyalet Üniversitesi Walter Cronkite Gazetecilik ve Kitle İletişim Okulu’ndan gazetecilik mezunu. Phoenix’te yaşıyor.

Comments are closed.