Tom Daley örgü hakkında kitap yayınlayacak – Dalış

0

[ad_1]

İngiliz dalgıç Tom Daley Tokyo Olimpiyatları’nda yapmış olduğu örgü için vızıltı çekti. Sonrasında kendi çizgi örgü desenleri ile ortaya çıktı. Peşinden, Kasım ayında örgü hakkında bir kitap yayınlıyor.

Daley, “Made with Love”da “30 hususi desenle beraber tüm ipuçlarımı, püf noktalarımı ve tekniklerimi paylaşıyorum” diye toplumsal medyadan bir paylaşımda bulunmuş oldu.

Daley, ilk COVID karantinasından derhal ilkin örgü örmeye başladı.

Daley geçen hafta CBS Mornings’te bu ay gösterilen otobiyografisi “Coming up for Air”in tanıtımını yaparken, “Bu esas olarak benim dinlenecek ve toparlanacak bir şey bulma yolumdu” dedi. “Aşırı düşünmeyi bırakmama izin vermek benim süper gücümdü.”

Tokyo’daki ilk Olimpiyat altın madalyasını kazanmanın yanı sıra, kameralar onu öteki dalış etkinliklerine katılırken örerken elde etti. Esasen Instagram ve Twitter içinde milyonlarca takip edeni ile meşhur olan Daley, yeni bir fanatik kitlesine ulaştı.

28 yaşındaki Daley’in geçen sonbaharda yarışmadan bir yıl ara vereceğini ve spora dönerek dönmeyeceğini “sonrasında çözeceğim” söylediği bildirildi.

“Zor, bu sebeple daha iyiye gittiğimi biliyorum” dedi. GQ Kasım ayında gösterilen yazı. “Devamlı vücudum pes edene yada altın madalyayı alana kadar devam edeceğimi söyledim. Ve altın madalyam var. Fakat vücudum iyileşiyor. Dolayısıyla gelecek yıl içinde verilmesi ihtiyaç duyulan birçok karar var.”

OlympicTalk açık Apple Haberleri. Bizi tercih edin!

Leave A Reply