Topluluk Takvimi: Kızartma kokusu, Batıl inanç turları ve daha fazlası – Superior Telegram


Üst: Üstün Halk Kütüphanesi’nin Çocuklar için Kitap Kurtları Kitap Kulübü, Adam Gidwitz’in Tek Boynuzlu At Kurtarma Derneği serisinin ilk kitabı “Çamların Yaratığı”nı tartışmak için saat 16.00’da toplanıyor. Bu, dünyanın dört bir yanından dostluk, serüven ve efsanevi yaratıklar hakkında coşku verici ve keyifli bir takım. Kitabın bir kopyasını kütüphaneden alın ve tartışmak için bizlere katılın.

Solon Yayları: Solon Springs Lions Kulübü, senelik smelt kızartmasını, Solon Springs Cemiyet Merkezi, 11523 S. Business Highway 53, Solon Springs’te 16:30-7:00 saatleri içinde ağırlamaktadır. Yiyebildiğiniz kadar yiyecek, yetişkinler için 13 dolar ve 6-12 yaş arası çocuklar için 6 dolar. 5 yaş ve altı çocuklar parasızdır. Sorularınız için 715-919-1152’yi arayın.

Üst: Wisconsin-Superior Üniversitesi, Eşitlik, Çeşitlilik ve Katılım Mezuniyet Törenine saat 17:00’de Yellowjacket Union Büyük Salonunda ev sahipliği meydana getirecek. Halka açık etkinlik, onur şarkıları çalan bir Yerli davul grubunu, stoğun sunumunu, talebe konuşmacı Christian Pereira Gomes de Quadros’u, biyoloji alanında kıdemli bir uzmanlığı içerecek: tıp öncesi ve sıhhat öncesi kimyada yandal ve arkasından hafifçe içecekler ile bir resepsiyon. Yerli Kültürler Kaynak Merkezi, Kültürlerarası Talebe Başarı Ofisi, Cinsiyet Eşitliği Kaynak Merkezi ve Kıdemli ve Geleneksel Olmayan Talebe Merkezi’ne dahil olan öğrenciler için mezuniyet törenleri gerçekleştirilecek.

Üst: Fairlawn Mansion Cuma günü 13. Batıl İnanç Turlarına 18:30-10:00 içinde ev sahipliği meydana getirecek ve son tur 21:30’da kalkacak. Turlar ortalama 30 dakika sürer ve iştirakçilerin kendi el fenerlerini getirmeleri istenir. Güvenlik sebebiyle tam yüz Cadılar Bayramı maskelerine izin verilmez. Giriş yetişkinler için 12 dolar, yaşlılar, üniversite öğrencileri yada etken askeri üyeler için 10 dolar ve 6-17 yaş arası gençler için 6 dolar. Tur, 5 yaş ve altı çocuklar için önerilmez. Biletleri çevrimiçi olarak www.superiorpublicmuseums.org/tours adresinden satın alın yada 715-394-5712 numaralı telefonu arayın.

Üst: Superior Gölü Koruma Alanı Dostları, Wisconsin Point’te sabah 7:30-9:30 saatleri içinde bir bahar kuş yürüyüşüne ev sahipliği meydana getirecek. Rehberli yürüyüş, bahar göçmen kuşlarını görmeye odaklanacak ve Duluth Audubon başkanı Jeff Davis ve ornitolog Pat Collins tarafınca yönetilecek. Katılımcılar dördüncü partide buluşmalıdır. Online kayıt talep edilmektedir.

Üst: Superior Douglas County YMCA, cenup girişindeki otomobil yolunda sabah 10’dan öğlene kadar parasız bir otomobile servis besin dağıtım etkinliğine ev sahipliği yapıyor. YMCA, ihtiyacı olanlara parasız 4-5 lb. besin poşetleri sağlamak için Every Meal ile ortaklık kurdu. İhtiyacı olan hepimiz için dört çeşit mevcuttur.

Üst: Superior Gölü Koruma Alanı Dostları, Superior Gölü Estuarium’da sabah 10-11:30 içinde parasız bir Göçmen Film Sabahı etkinliğine ev sahipliği meydana getirecek. Aile odaklı etkinlik, Yabani Göçmen Kuş Günü’nü onurlandırıyor. Haliçteki kuş habitatı üstüne kaydedilmiş bir sunum, kuşlarla ilgili keyifli videolar ve Barker’s Island’da kuş gözlemi şansı içerecek.

Üst: Douglas County Tarih Derneği, Fotoğrafçılık Zamanı Ayının bir parçası olarak sınır fotoğrafçısı David F. Barry hakkında bir sunuma ev sahipliği meydana getirecek. Rockies Müzesi’nden Michael Fox, 1101 John Ave zamanı derneği saat 13.00’de sunumu meydana getirecek. Informasyon ve biletler için Douglas County Tarih Kurumu etkinlikleri sayfasını ziyaret edin.

Üst: Border Town Betties, 1101 John Ave adresindeki Douglas County Tarih Derneği’nde 18:00-10:00 saatleri içinde St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi’ne yarar sağlamak için 1960’ların sörf rock partisine ev sahipliği meydana getirecek. Fraktallar 18:00 ile 21:00 içinde oynayacak, arkasından bir saat Duluth Dolls’un performansları. Ek olarak bir hula hoop yarışması ve sessiz müzayede yapılacaktır. Biletler Eventbrite üstünden 20$ peşin, kapıda 25$. Daha çok data için [email protected] ile iletişime geçin.

Akçaağaç: Maple Memorial Mezarlığı Derneği, mezarlığın güzel görünmesini sağlamak için bağış toplama ve fikirleri tartışmak için Maple Cemiyet Merkezi’nde saat 1’de toplanıyor. İkramlar servis edildi. Informasyon için 715-382-4959 numaralı telefondan başkan Doreen Swanson’ı arayın.

Üst: Superior Halk Kütüphanesi, akşam 6’da “Cyrano” filminin parasız gösterimine ev sahipliği yapıyor Film, Roxanne’e umutsuzca âşık olan Cyrano de Bergerac’ın (Peter Dinklage) zamansız hikayesinin 2021’de tekrardan tasarım edilmesidir ve görünüşünün onu canlandırdığına inanmaktadır. onun sevgisine layık değildir. Bu film PG-13 olarak derecelendirilmiştir. Kullanıcılarımızın rahatlığı için altyazı özelliği etkinleştirilecektir.

Üst: Superior Halk Kütüphanesi, her hafta saat 10:30’da Storytime’a ev sahipliği yapıyor. Katılan çocuklar hikayelerin, el sanatlarının ve bolca eğlencenin tadını çıkaracaklar.

Üst: “The Wisdom of Trauma” belgeselinin halka açık vizyonu, Superior High School Gosteri Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Saat 17.00’de kaynak fuarı ve hafifçe yiyecek, arkasından 17.30-7.30 arası film ve münakaşa yapılır. Etkinlik parasızdır, sadece kayıt için teşekkür ederiz. UW-Extension Douglas County üstünden çevrimiçi kaydolun. Daha çok data için Feysbuk etkinlik sayfasını ziyaret edin.

Üst: 1957 yılı Superior Merkez Lise Sınıfı saat 11:30’da VIP restaurant, 1201 Tower Ave’de buluşacaktır.Tüm derslik arkadaşları, eşler ve dostlar davetlidir.

Üst: Superior Halk Kütüphanesi, Crafty Kids programına saat 15.00’ten itibaren ev sahipliği yapıyor. Parasız, parasız el işi programı esnasında, çocuklar kendi boyalı peri evlerini yapacaklar. Tüm malzemeler sağlanır ve kayıt gerekmez. Her çocuk için bir zanaat lütfen.

Üst: Superior Douglas County YMCA, lobisinde 16:00 – 18:00 saatleri içinde parasız bir yiyecek dağıtım etkinliğine ev sahipliği yapıyor. YMCA, ihtiyacı olanlara parasız 4-5 lb. besin poşetleri sağlamak için Every Meal ile ortaklık kurdu. İhtiyacı olan hepimiz için dört çeşit mevcuttur.

Üst: Superior Douglas County YMCA, cenup girişindeki otomobil yolunda sabah 10’dan öğlene kadar parasız bir otomobile servis besin dağıtım etkinliğine ev sahipliği yapıyor. YMCA, ihtiyacı olanlara parasız 4-5 lb. besin poşetleri sağlamak için Every Meal ile ortaklık kurdu. İhtiyacı olan hepimiz için dört çeşit mevcuttur.

Üst: Douglas County Tarih Derneği, Fotoğraf Zamanı Ayının bir parçası olarak fotoğrafçı Esther Bubley hakkında bir sunuma ev sahipliği meydana getirecek. Bubley’in yeğeni Jean Bubley, 1101 John Ave zamanı derneği saat 13.00’de sunumu meydana getirecek. Biletler 10$, geliri sivil cemiyet kuruluşuna gidecek. Informasyon ve biletler için Douglas County Tarih Kurumu etkinlikleri sayfasını ziyaret edin.

Gordon: Gordon Fire Tower, 9469 E. Bass Lake Road yangın kulesinde 1-4 pm içinde açık bir tırmanma gününe ev sahipliği meydana getirecek. Halkın üyeleri, zamanı kulenin kabinine 100 metre tırmanmaya ve kar amacı gütmeyen Kuş Cenneti Dostları tarafınca işletilen sitenin arazisini keşfetmeye çağrı ediliyor. Daha çok data ve ek tırmanma tarihleri ​​için Gordon Fire Tower Feysbuk sayfasını ziyaret edin.

Sanal: Akıl hastalıkları hakkında konuşmayı kolaylaştırmaya yönelik çevrimiçi bir Zoom atölyesi, sabah 11’den öğlene kadar yapılacak. “Sessizliği Durdurun – Tamam Yapın” sunumunda, konuşmalarda akıl hastalığını münakaşaya destek olacak ipuçları yer alacaktır. Douglas County Extension vesilesiyle sunulan imalathane emek harcaması için çevrimiçi kaydolun. Ek kaynaklar için makeitok.org adresini ziyaret edin.

Üst: Superior Halk Kütüphanesi, haftalık Storytime’a ev sahipliği yapar. Katılan çocuklar hikayelerin, el sanatlarının ve bolca eğlencenin tadını çıkaracaklar.

Üst: NAMI Douglas County için bir et çekilişi bağış toplama etkinliği 18.00’de Bird’s Bar, 5801 Tower Ave’de gerçekleşiyor. Kâr amacı gütmeyen müessese, akıl hastalığı ve sevdikleriyle yaşayan insanoğlu için eğitim, savunuculuk ve desteği teşvik ediyor.

Superior: Superior Douglas County YMCA, lobisinde 16:00 – 18:00 saatleri içinde parasız bir yiyecek dağıtım etkinliğine ev sahipliği yapıyor. YMCA, ihtiyacı olanlara parasız 4-5 lb. besin poşetleri sağlamak için Every Meal ile ortaklık kurdu. İhtiyacı olan hepimiz için dört çeşit mevcuttur.

Üst: Superior Douglas County YMCA, cenup girişindeki otomobil yolunda sabah 10’dan öğlene kadar parasız bir otomobile servis besin dağıtım etkinliğine ev sahipliği yapıyor. YMCA, ihtiyacı olanlara parasız 4-5 lb. besin poşetleri sağlamak için Every Meal ile ortaklık kurdu. İhtiyacı olan hepimiz için dört çeşit mevcuttur.

Üst: Parasız Anma Haftasonu Topluluk Pikniği ve Askeri Vasıta Gösterisi, Richard I. Bong Veterans Zamanı Merkezi, 305 E. Second St’de 11:00 – 14:00 saatleri içinde gerçekleştirilir. Piknik öğle yemeğinin, yüz boyamanın, çocuk aktivitelerinin ve çim oyunlarının tadını çıkarın; Douglas County Humane Society’den hayvanlarla tanışın; ve topluluk etkinliğinde bir helikoptere yakından bakın.

Üst: Superior Ortaokul cemiyet hizmet grubu, eğitim-öğretim yılının sonuna kadar bir hijyen gezisine ev sahipliği yapıyor. Bağışlar okulun ana ofisi 3626 Hammond Ave’ye bırakılabilir. İhtiyaç duyulan ürünler içinde diş macunu, diş fırçası, deodorant, vücut yıkama, şampuan, tarak, fırça, dudak kremi, losyon ve saç tokası bulunur. Bağışlar, gereksinim duyan SMS öğrencilerine sunulacak.

devam ediyor: UW-Extension ile FoodWIse eğitimcileri, 30 Haziran’a kadar her Salı ve Perşembe günü sabah 9-10:20’den StrongBodies Sanal kuvvet antrenmanı dersi düzenliyor. Daha çok data ve kayıt için UW-Extension internet sayfasını ziyaret edin.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Ne Demek - Bursa son dakika - Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular - Paket Arıtma - Gebze implant diş - Kulis haber -
sesli sohbet elektronik sigara cam
Bebek Bakıcısı - Omegle - Sohbet Odaları - Omegla - Görüntülü Sohbet -
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu radabet giriş Puff langstoninstitute.org gaziantep bayan escort antep escort