TV vs TB Dream11 Tahmini, IPL Düşlem Kriket İpuçları, Bugünün Bayanlar IPL Maçı için XI Güncellemelerini Oynamak ve Daha Fazlası

0

[ad_1]

Laura Wolvaardt ilk maçta yarım asırlık bir sayı kaydetti ve takımın maçı kazanmasına destek oldu.

Bayanlar IPL 2022’nin 3. Maçı, Velocity(TV) ve Öncülerin(TB) karşı karşıya gelmesine şahit olacak. (Fotoğraf Deposu: IPL/BCCI)

Ön seyretme:

3 numaralı maçta Bayanlar T20 Mücadelesi 2022, Velocity ve Öncüler karşı karşıya gelecek. İki takımın da ikinci maçı olacak. Velocity, Supernovas’a karşı ilk müsabakasını 18.2 fazlada 151 koşuluk bir hedefi kovaladıktan sonrasında 7 kaleyle kazanmıştır. Hem Shafali Verma hem de Laura Wolvaardt, Velocity adına yarım asırlık goller kaydettiler. Bir yengi daha Velocity’nin puan tablosunda ilk sıraya ulaşmasına destek olacak.

Trailblazers, turnuvanın açılış müsabakasını Supernovas’a karşı oynadı ve maçı 49 sayı farkla yitirdi. Supernovas, ilk vuruşta 20 overde toplam 163 koşu yapmış oldu. Yanıt olarak, Öncüler yalnız 114 koşu yapabildi. Öncüler için yalnız dört oyuncu çift haneli skor elde edebildi. Final oynamak için bu maçı mühim bir farkla kazanmaları gerekiyor.

Maç Bilgileri:

Velocity vs Öncüler, Maç 3

mekan: Maharashtra Kriket Derneği Stadyumu, Pune

Tarih ve Saat: 26. Mayıs 19:30 IST ve Mahalli Saatte

Canlı gösterim: Yıldız Sports Network ve Disney+Hotstar

TV vs TB, Maç 3 Saha Raporu:

Sahanın, vuruculara fazlaca fazla destek sağlaması umut ediliyor ve tahtaya iyi bir toplam koyabilirler. Kura atışını kazanan ekip sopa şeklinde görünebilir.

Yaralanma Haberleri:

(güncelleme olduğunda eklenecektir)


Ek olarak Okuyun: Tom Moody, SRH’nin IPL 2022 kampanyasını yansıtıyor


TV vs TB, Maç 3 Ihtimaller içinde Oynama XI’leri:

Hız

Shafali Verma, Laura Wolvaardt, Yastika Bhatia (hafta), Natthakan Chantham, Deepti Sharma (ş), Kiran Navgire, Sneh Rana, Radha Yadav, Kate Cross, Ayabonga Khaka, Maya Sonawane

Öncüler

Smriti Mandhana (ş), Hayley Matthews, Sophia Dunkley, Jemimah Rodrigues, Sharmin Akhter, Salma Khatun, Richa Ghosh (haftalık), Arundhati Reddy, Poonam Yadav, Rajeshwari Gayakwad, Renuka Singh


Ek olarak Okuyun

TV vs TB Dream11 Maçı için En Oldukça Seçimler:

En İyi Seçimler – Hız

Laura Wolvaardt:

Son maçtaki 51 turda 35 atışta başarısız kaldı ve takımın maçı 7 kaleyle kazanmasına destek oldu. Deepti Sharma ile beraber dördüncü minik kapı için 71 koşu ekledi.

Deepti Sharma:

İlk maçta ekibi önden yönetti. Topla, Deepti dört vuruşta bir minik kapı seçti ve ek olarak Kate Cross ile beraber bowlingi açtı. 25 teslimatla 24 koşu yapmış oldu ve maçı Laura Wolvaardt ile beraber ekibi için tamamlamış oldu ve yenilmedi.

En İyi Seçimler – Öncüler

Hayley Matthews:

İlk maçta fazlaca yönlü rolünü muhteşem bir halde oynadı. 4 over’da 29 koşu verdi ve 3 minik kapı aldı. Matthews sopayla 14 teslimattan 18 koşu yapmış oldu ve ilk minik kapı için 39 koşu ekledi.

Smriti Mandhana:

İlk oyunda Trailblazers için vuruş sırası açtı ve 23 teslimatla 34 koşu yapmış oldu. Sadece, vuruşları o maçı kaybettikleri için takıma destek olmadı. Mandhana bu oyunda unutulmaz bir performans sergilemeyi umuyor.


Dream11 Maçı için TV vs TB Seçimleri:


TV için Tavsiye edilen Oynama XI No.1 vs TB Dream11 Fantasy Cricket:

Yastika Bhatia, Richa Ghosh, Laura Wolvaardt, Smriti Mandhana, Shafali Varma, Hayley Matthews (C), Deepti Sharma (VC)Salma Hatun, Rajeshwari Gayakwad, Kate Cross, Radha Yadav

TV vs TB Bugün Dream11 Ekibi
Bu fotoğraf, Hayley Matthews’ın Kaptan ve Deepti Sharma’nın Kaptan Yardımcısı olduğu Bayanlar IPL 2022 Maç 3 Velocity vs Trailblazers için Dream11 düşlem takımıdır.

TV için Tavsiye edilen Oynama XI No.2 vs TB Dream11 Fantasy Cricket:

Yastika Bhatia, Laura Wolvaardt (VC), Smriti Mandhana (C)Shafali Varma, Hayley Matthews, Deepti Sharma, Sneh Rana, Ayabonga Khaka, Poonam Yadav, Kate Cross, Renuka Singh

TV vs TB Dream11 Ekibi
Bu, Kaptan olarak Smriti Mandhana ve Kaptan Yardımcısı olarak Laura Wolvaardt ile Bayanlar IPL 2022 Maç 3 Velocity vs Trailblazers için başka bir Dream11 düşlem ekibi.

TV ve TB Riskli Kaptanlık Seçenekleri:

Radha Yadav:

İlk maçta yalnız 3 over bowling oynadı ve bir minik kapı seçerken 22 koşu yapmış oldu. Hindistan için 40 T20I oynadı ve averaj 18.03 puanla 52 minik kapı aldı.

Sneh Rana:

İlk oyunda 4 over bowling oynadı ve 25 koşu verdi. 28 yaşındaki fazlaca yönlü oyuncu, kafi oranda internasyonal deneyime haiz ve bu oyunda mühim bir rol oynayabilir. Bununla beraber, bazı formda oyuncuların varlığı, onu düşlem takımın kaptanı olarak seçmeyi fazlaca riskli hale getiriyor.

Kaçınmanız ihtiyaç duyulan oyuncu:

Natthakan Chantham:

Taylandlı 26 yaşındaki oyuncu, Supernovas’a karşı ilk maçında Velocity vuruşunu açtı. Bir tek 1 kaçamak 4 teslimat yapabildi.

Not: Güncellenmiş Düşlem takımları ve her maçın Oynama XI’leri, telgraf kanalı eğer data mevcutsa.
Feragatname: Bu ekip, yazarın anlayışına, analizine ve içgüdüsüne dayanmaktadır. Takımınızı seçerken belirtilen noktaları göz önünde bulundurun ve kararınızı kendiniz verin.

Leave A Reply