USA vs NEP Dream11 Tahmin, Düşlem Kriket İpuçları, Oynama 11, Saha Raporu ve CWC League 2 2022 Maçı 90 için Sakatlık Güncellemeleri

[ad_1]

Sandeep Lamichhane bu oyun için en iyi seçim olacak.

ABD ve Nepal, Çarşamba günü Choice Moosa Stadyumu’nda CWC League 2 2022’nin 90. Maçında kornaya basacaklar. (Fotoğraf Deposu: Twitter)

Ön seyretme:

ABD ve Nepal, Çarşamba günü Choice Moosa Stadyumu’nda CWC League 2 2022’nin 90. Maçında kornaya basacaklar. ABD Birleşik Devletleri, önceki maçında Umman’a yakın bir yitik veriyor. Steven Taylor ve Aaron James, sırasıyla 79 ve 97 serilik atışlar attılar, sadece sonuna kadar sinirlerini tutamadılar ve oyunu 13 koşuyla kaybettiler. Son iki maçında yengi alamadılar ve Nepal’e karşı yeniden piste çıkmak isteyecekler. Sadece bu onlar için kolay olmayacak bu sebeple Nepal, önceki maçlarında kuvvetli tarafı Umman’ı 7 kaleyle yenik ettikten sonrasında bu oyuna girecek ve özgüven dolu.

Maç Bilgileri:

ABD – Nepal, Maç 90

mekan: Seçim Moosa Stadyumu, Pearland.

Tarih ve Saat: 15 Haziran, 21:00 IST ve 10:30 AM Mahalli Saat

Canlı gösterim: Fanatik Kodu

ABD – NEP, Maç 90 Saha Raporu:

Choice Moosa Stadyumu’ndaki parkurun vuruşlara destek olması umut ediliyor ve yüksek puanlı bir kapı olabilir. Bu senaryoda her iki ekip da kovalamayı tercih eder.

Yaralanma Haberleri:

(güncelleme olduğunda eklenecektir)


Ek olarak Okuyun: Avustralya, Glenn Maxwell’in kahramanlıklarının arkasındaki yengi notu üstüne ODI’leri başlattı


USA vs NEP, Maç 90 Ihtimaller içinde Oynama XI:

ABD Birleşik Devletleri

Sushant Modani, Steven Taylor, Monank Patel (c & wk), Aaron Jones, Gajanand Singh, Nisarg Patel, Nosthush Kenjige, Rusty Theron, Saurabh Netravalkar, Cameron Stevenson, Yasir Mohammad.

Nepal

Kushal Bhurtel, Aarif Sheikh, Dev Khanal, Rohit Paudel, Aadil Ansari, Dipendra Singh Airee, Aasif Sheikh (hafta), Karan KC, Sandeep Lamichhane (c), Sompal Kami, Sagar Dhakal.


Ek olarak Okuyun

ABD vs NEP Dream11 Maçı için En Fazlaca Seçimler:

En iyi seçimler – ABD

Monank Patel:

Ekibi için sopayla iyi iş çıkardı ve sıkıntılı durumlarda birçok kez büyük vuruşlarda oynadı. 23 maçta 39.42 averaj ile 828 koşu topladı.

Saurabh Netravalkar:

ABD’den önde gelen ve gerçek bir kalecidir. 23 maçta averaj 20.05 olmak suretiyle 37 kaleyi yüzdürdü.

En fazlaca tercih edilenler –Nepal

Sandeep Lamichhane:

O Nepal’in en iyi oyuncularından biri ve 10’dan fazla kotası devamlı maçta mühim bir unsur oldu. 14 maçta averaj 17 olmak suretiyle 26 kale topladı.

Karan KC:

Spinner, 14 maçta averaj 17.62 27 minik kapı alarak ve sıranın altında 97 koşuya katkıda bulunarak etkileyiciydi.


Dream11 Fantasy Cricket için ABD vs NEP Seçimleri:


ABD için Tavsiye edilen Oynama XI No.1 vs NEP Dream11 Fantasy Cricket:

Monank Patel, Aaron Jones, Sushant Modani, Aarif Şeyh, Steven Taylor (K), KC Karan (VC)Nisarg Patel, Rohit Kumar Paudel, Saurabh Netravalkar, Sandeep Lamichhane, Rusty Theron.

ABD vs NEP Dream 11 Takımı Bugün
CWC League 2 2022 için bu Dream11 düşlem ekibi, Jatinder Singh’in Kaptan ve Karan KC’nin Kaptan Yardımcısı olduğu ABD Birleşik Devletleri (ABD) ile Nepal (NEP) arasındadır.

ABD için Tavsiye edilen Oynama XI No.2 vs NEP Dream11 Fantasy Cricket:

Binod Bhandari, Aaron Jones, Kushal Bhurtel, Gajanand Singh, Steven Taylor, KC Karan, Rohit Kumar Paudel, Saurabh Netravalkar (C), Sandeep Lamichhane (VC), Cameron Stevenson, Nosthush Kenjige.

ABD - NEP Dream11 Tahmini
CWC League 2 2022 için bu Dream11 düşlem ekibi, Kaptan olarak Saurabh Netravalkar ve Kaptan Yardımcısı olarak Sandeep Lamichhane ile ABD Birleşik Devletleri (ABD) ile Nepal (NEP) arasındadır.

Bugünün ABD vs NEP Ihtimaller içinde Kazananları:

Nepal’in bu fikstürde yengi alması umut ediliyor.

Not: Data mevcutsa, güncellenmiş Düşlem takımları ve her maçın Oynama XI’leri Telegram kanalımızda sağlanacaktır.
Feragatname: Bu ekip, yazarın anlayışına, analizine ve içgüdüsüne dayanmaktadır. Takımınızı seçerken belirtilen noktaları göz önünde bulundurun ve kararınızı kendiniz verin.

Comments are closed.