Vintage Chanel çantalar: İlk alışverişinizi yapmadan ilkin bilmenizde fayda olan 5 şeyNatalie Somonu
Eski Chanel çantası kadar aranan fazlaca azca parça var. Her neyse ki, artık bu kıymetli eşyayı temin edebileceğimiz ve bunu yaparken de dairesel ve sürdürülebilir bir gardıroba katkıda bulunduğumuzdan güvenli olabileceğimiz birçok çevrimiçi yer var.

Fakat mevzu eski bir Chanel çantası satın alırken doğru sonucu verdiğimizden iyi mi güvenli olabiliriz? İşte tam bu aşamada uzman devreye giriyor. Birçoğunuz Jackariaeh Francis’i Parisian Sweet markasının arkasındaki yüz olarak tanıyacaksınız. Paris ve Londra içinde yaşayan ve esas olarak eski Chanel çanta, mücevher ve aksesuarlarda uzmanlaşmış bir satıcı, koleksiyoncu ve moda stilisti.

İLGİLİ: Coco Chanel hakkında her şeyi bildiğinizi mi düşündünüz? Yeniden düşün.

Chanel çantalar gardırobun eğer olmazsa olmazıdır

Sadık Instagram takip edenleri tarafınca keskin zekası ve platformda birçok zamanı çanta gerçeği serpiştirilmiş ‘Hot or Not’ tasarımcı çanta incelemeleriyle tanınıyor. O da tutkulu nostaljik çanta ve promosyon SürdürülebilirlikJackariaeh, “Sürdürülebilirlik, kariyerimin en başından beri benimsediğim ve desteklediğim bir şey” dedi. “Takipçilerime kimlik doğrulamayı öğretmeye, ilk sevgili çantalarınızı satın alma mevzusunda tertipli olarak ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmaya, mağazadan taze, evvelinde sevilen yada satın alırken kaçınmanız ihtiyaç duyulan en iyi finansal yatırımlardan ve markalardan bazılarını iyi mi güvence altına alacağınıza destek oluyorum. ikincil piyasa.” Jackariaeh ekliyor: “Vintage bir Chanel el çantası satın almak yalnız sürdürülebilirlikle ilgili değil. Moda tarihindeki belirli bir anı kanalize etmek ve Hollywood’un altın çağından bu ikonik yoldam yaratıcılarını tekrardan ziyaret etmekle ilgili. 1960’larda Judy Garland biyografisi, Elizabeth Taylor yada Audrey Hepburn’de Chanel’in tekrardan baskısını taşıyan Rene Zelwegger’i düşünün. Bu vintage parçaların cazibesini artıran bir büyüsü var.”

İLGİLİ: Vintage tasarımcı giysileri: Asla modası geçmeyen 5 parça

Eski bir Chanel çantası satın almak için ilk yatırımınızı yapmak istiyorsanız, normal olarak dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan mühim şeyler var… Jackariaeh’den aklında tutması için en iyi ipuçlarını ve en mühim sorularımızın yanıtlarını paylaşmasını istedik. ilk vintage Chanel alışverişinizi hayata geçirmeye geliyor.

Eski bir Chanel çantası satın almadan ilkin göz önünde bulundurmanız ihtiyaç duyulan 5 şey:

Eski bir Chanel çantasını iyi mi satın alabilirim?

Her şeyden ilkin, devamlı elit bir satıcıdan satın aldığınızdan güvenli olun, alıcı para iade garantiniz yada korumanız yoksa çevrimiçi açık artırma sitelerinden satın almaktan kaçının, güvenilir bir satıcı olmadığı sürece asla banka havalesi yapmayın. Pazar, ayna görüntüsü taklitleriyle doymuş ve fotoğraflar ne kadar iyi olursa olsun, fiyat gerçek olamayacak kadar iyiyse, muhtemelen o şekilde.

Vintage Chanel’imin iyi durumda olup olmadığını iyi mi anlarım?

Parçanın %100 orijinal olduğundan güvenli olduktan sonrasında muhteşem ve iyi durumda bir parça satın almak fazlaca önemlidir. Durumu deneyin, köşeleri ağır aşınmış bir parça için fazla ödeme yapın yada bir el çantası kaplıcasına gitti ve tekrardan boyandı. Mümkünse kaçınmaya çalışıyorum… fiyat son aşama makul değilse. Hafifçe köşe rötuşu, iyi yapıldığı sürece iyidir. Bu gezegende birkaç yıl dolaştıktan sonrasında hepimizin birazcık bakıma ihtiyacı bulunduğunu biliyorum. El çantanıza cildinize davrandığınız benzer biçimde davranın.

Hangi eski Chanel çantayı almalıyım?

Altın yada paladyum donanıma haiz güzel bir siyah klasik Chanel satın almak gibisi yok, devamlı derim ki zamansız parçalar alın, trendlerden kaçının ve bu bölüme ufak bir giyilebilir tutum hesabı benzer biçimde bakarsanız size temettü ödeyeceğini ihmal etmeyin.

İLGİLİ: Zamanı çantalar ve esin perileri: Launer niçin The Queen’in favori çanta markası?

Klasik bir renk grubuna yatırım yapın

Hangi malzemeye yönelmeliyim?

Yaşam tarzınız için tam olarak hangi derinin işe yaradığını öğrenin, bir kadın yada beyefendi iseniz kuzu derisi fazlaca daha kırılgan bir deridir ve çantalarında daha ağır olan havyar yada dana derisini tavsiye ettiğimizden fazlaca daha dayanıklıdır, bu sebeple bununla yüzleşelim. Zekice seçerseniz, çanta Mike Tyson’la iki tur atmış benzer biçimde görünebilir.

Chanel çantaların kıymeti artıyor mu?

Chanel, klasik tasarımlı çantalarının fiyatlarını her yıl artırıyor. Pandemiden bu yana üretim ve işçilik maliyeti, arzın öğrenci yetişemeyeceği anlamına geliyordu. Netice olarak, ikincil piyasa patlıyor, bundan dolayı eski bir klasik flap satın almak için finansal bir konumdaysanız, tereddüt etmeyin, bu sebeple bu biçim bir yatırım olduğundan pişman olmayacaksınız. Dalış yapın.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy