Web Sitesi Tasarımı Fiyatları – Web VIMI.

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları – Web VIMI.

 

Web sitesi tasarımı fiyatları, Her şirket güçlü bir çevrimiçi varlığa sahip olmayı hedeflemelidir ve en temel gereksinim harika bir web sitesidir. Pandeminin etkisini her zamankinden daha fazla gören işletme, ağırlıklı olarak çevrimiçi durumda ve web siteleri aracılığıyla müşteri ilişkilerini geliştiriyor.

 

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

 

Bir web sitesi ziyaretçisi, saniyenin 1/10’unda gördüklerine karar verecek günümüz toplumu kaliteli bilgi talep ediyor ve bunu hızlı bir şekilde istiyor. Ancak şirketiniz için mümkün olan en iyi web tasarımını elde etmek ne kadara mal olacak?

 

Web tasarım maliyetleri büyük ölçüde değişebilir. Temel bilgilere geri dönersek, her web sitesi şu üç kriteri karşılamalıdır:

 

  • Hızlı yüklenen web tasarımları
  • Profesyonel görünün ve şirketin neyle ilgili olduğunu hemen açıklayın
  • Kullanıcıların aradığı içeriği gezinmek ve tüketmek kolay olun
  • Tasarımları ziyaretçiyi kalmaya ikna etmeli ve sezgisel gezinme ile ziyaretçinin sorunsuz bir şekilde daha fazla bilgi talep eden veya çevrimiçi satın alan bir müşteri olmasını sağlamalıdır.

 

Yeni bir web sitesi oluşturmak için iki ana seçenek vardır ve bunların farklı maliyetleri vardır.

 

Web tasarım şablonları

 

İnternette gezinin ve WordPress, Joomla ve HTML tabanlı olanlar gibi web sitesi şablonları sunan çok sayıda şirket bulacaksınız. Bazıları, izleyicinin masaüstü bilgisayar mı yoksa mobil cihaz mı kullandığına bağlı olarak yanıt veren ve kendilerini değiştiren şablonlar da sunacaktır.

 

İlk bakışta fiyatlar caziptir ve sağlayıcıların bunları uygulamak için profesyonel bir web tasarımcısına ihtiyacınız olmamasıyla övünmeleri, şirketinizin BT desteği yoksa çok çekici geliyor. Bununla birlikte, farkında olmanız gereken birkaç önemli ayrıntı vardır, bu nedenle aşağıda taahhütte bulunmadan önce ana artıları ve eksileri özetledik.

 

Profesyoneller

 

Tasarımlar: Sunulan birçok şablonun güzel tasarımları vardır. Profesyonel görünüyorlar ve göze hoş geliyorlar.

 

Karmaşıklık: Şablonlar, kullanıcı dostu olma avantajına sahip basit web siteleri oluşturur. Ancak daha karmaşık bir kurulum, dinamik sayfalar veya bir çevrimiçi satın alma sistemi istiyorsanız, bu zorluğun üstesinden gelemezler. İzlenmesi gereken bir başka iyi not da, şablonun tasarımını özelleştirmeye başlarsanız, maliyetlerin bir kodlayıcısın girip sizin için özelleştirmeleri yapması için fırlayabileceğidir.

 

Eksiler

 

Güncellemeler: Bir web şablonu, sorumluluğun sizde kalması için içeriği doğrudan değiştirmenize olanak tanır. Ancak vaktiniz veya isteğiniz yoksa sizin adınıza bakımını yapacak bir web tasarım destek ekibiniz de yok.

 

Web Sitesi Performansı: Kendi şablonunuzu oluşturmak genellikle siteyi oluştururken yalnızca kaynaklarınızı içerdiğinden, sonuçta site hızına ve genel performansa zarar veren kötü kararlar veren işletmelerin kötü kullanıcı deneyimleri ve SEO performansı ile sonuçlanan kötü kararlar verdiğini görmek çok yaygındır.

 

Benzersiz Bileşenlerin Eksikliği: Bu şablonlardan birini kullanırsanız, web siteniz benzersiz olmayacaktır başka herhangi bir şirket aynı şablonu kullanıyor olabilir.

 

Kapasite: Sayfa başına maksimum miktarda alan vardır. Daha fazla içerik girmeye çalışırsanız, tasarımı değiştirebilirsiniz.

 

Maliyetler

 

Maliyetler şablon tedarikçisinden tedarikçiye değişir. Ama hiçbir şey için bir şey alacağınızı düşünmeyin. İşte bir maliyet örneği.

 

Kaynak: Web VIMI. — Creative Web Studio

Comments are closed.