WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Birinin sizi WhatsApp’ta engellediğini iyi mi anlarsınız

0

[ad_1]

WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Engellendiğinizi gösteren birkaç gösterge var. Kullananların WhatsApp’ta birinin sizi engelleyip engellemediğini denetim etmeleri için adım adım kılavuzun altına bakın.

Temsili Görüntü

Whatsapp oldukça popüler ve yaygın olarak kullanılan bir toplumsal medya habercisidir. Dünya genelinde milyarlarca insan tarafınca kurulur. WhatsApp’ı Android yada iOS telefonunuza yükledikten sonrasında etken bir web bağlantısı kullanarak ileti alışverişi yapabilirsiniz.

Eğer WhatsApp’ta birisi tarafınca engellendiğinizi düşünüyorsanız, bazı kolay adımları izleyerek denetim edebilir yada sizi engellediğini düşündüğünüz kişiyle bir WhatsApp grubu oluşturmayı deneyebilirsiniz. “Bu kişiyi ekleme yetkiniz yok” mesajıyla karşılaşırsanız, kati olarak engellenmişsinizdir.

Engellendiğinizi gösteren birkaç gösterge vardır. Kullananların WhatsApp’ta birinin sizi engelleyip engellemediğini denetim etmeleri için adım adım kılavuzun altına bakın.

WhatsApp’ta birinin sizi engellediğini iyi mi anlarsınız:

  • Artık söyleşi penceresinde bir kişinin son görüldüğünü yada çevrimiçi bulunduğunu göremezsiniz.
  • Bir kişinin profil fotoğrafındaki güncellemeleri görmüyorsunuz.
  • Sizi engellemiş olan bir kişiye gönderilen tüm mesajlar daima bir onay işareti (ileti gönderildi) gösterecek ve asla ikinci bir onay işareti (ileti teslim edildi) gösterilmeyecektir.
  • Halletmeye çalıştığınız aramalar geçmeyecek.

Not: Bir şahıs için yukarıdaki tüm göstergeleri görüyorsanız, bu, kullanıcının sizi engellediği anlamına gelebilir. Sadece başka olasılıklar da var. Yukarıdaki seçeneklerin tümü, birisini engellediğinizde kullananların gizliliğini korumak için kasıtlı olarak belirsiz olduğundan WhatsApp tarafınca yapılmıştır. Bundan dolayı, uygulama size başka biri tarafınca engellenip engellenmediğinizi söylemesi imkansız.

OKUYUN: Indigo’dan iptal edilen biletlerin iadesi iyi mi alınır: Bilmenizde fayda olan her şey

Leave A Reply