WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: En iyi arkadaşınızın kim bulunduğunu öğrenin

0

[ad_1]

WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: WhatsApp’ta size en yakın kişinin kim olduğu hakkında hakikaten düşünce verebilecek bir özellik var. İşlem oldukça kolay ve kolaydır, bir tek birkaç tıklama yeterlidir.

Bugünlerde neredeyse hepimiz toplumsal medyada ve aslen, bu karantina döneminde, her şeyden oldukça, sizin ve öteki her insanın güvenli, toplumsal mesafeli bir halde arkadaşlık aradığını gösteriyor. Ek olarak, gereksinim duyduğunuzda yardım istemek için mükemmel bir yoldur. Sadece, WhatsApp’ta en iyi arkadaşınızın kim bulunduğunu söyleyebilir misiniz? Tonlarca insanla oldukça fazla mesajlaşabilirsiniz, sadece WhatsApp şahıs listenizde size en yakın olan biri var mı?

Ek olarak okuyun: Akıllı telefon mu aramıştınız? Mobil bulucuyu denetlemek için buraya tıklayın.

Pekala, öğrenmenin kolay bir yolu var ve sen de onun kim bulunduğunu çabucak yargılayabileceksin. Şimdi, ihmal etmeyin, bu niteliksel bir kontrol değil, daha oldukça her insanın bireysel olarak geçmesi ihtiyaç duyulan bir nicelik testidir. Ek olarak, tam olarak bizim amaçladığımız amaç için tasarlanmayan bir WhatsApp özelliğine de odaklanacak. Gene de, bu yüzden WhatsApp ipuçları ve püf noktaları ilk etapta oluşturuldu.

Öyleyse, bu Kendin Yap testini yapın ve WhatsApp’taki toplumsal hayatınıza garip bir dokunuş katın. Yeni başlayanlar için akıllı telefonunuzda WhatsApp hesabınızı açın ve direkt Ayarlar sekmesine gidin.

Açıldığında, size ağ kullanımınız ve otomatik indirmeleriniz hakkında informasyon veren Depolama ve Veri sekmesine tıklayın. Peşinden Depolamayı yönet’e tıklayın. Burada tüm sohbetlerinizin ve fotoğraflarınızın listelendiğini görmüş olacaksınız.

Fotoğrafların derhal altında Sohbetler görmüş olacaksınız. En üstteki şahıs muhtemelen uzun bir süre süresince en oldukça etkileşimde bulunduğunuz şahıs olacaktır. Bu, kolay bir gerçeğe dayanmaktadır – ilgili şahıs, herkesten daha çok depolama kapasitesi emmiştir! Ve bu muhtemelen en iyi dostunuz olan kişidir – en iyi dostunuz yada en yakın dostunuz.

Sadece, listedeki en üstteki kişinin aslen bir iş ortağı/grup bulunduğunu fark ederseniz, bu kesinlikle en azından WhatsApp’ta toplumsal hayatınızın fena durumunu gösterir.

Sadece bu WhatsApp hususi durumunun daha bayağı bir işlevi daha var. Aslına bakarsak depolamanızı takip etmenizi elde eden bir özelliktir. En fazla depolama kapasitesi tüketen sohbetleri silebilirsiniz.

Peki, bu WhatsApp medya sohbetlerini iyi mi silersiniz? Bir tek kurtulmak istediğiniz birine tıklayarak. Yeni bir pencerede açılır ve oradaki tüm dosyaları o şahıs yada gruptan gösterir. Tümünü, birini yada istediğiniz kadarını seçip silebilirsiniz.

Leave A Reply