WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Fotoğrafınızı WhatsApp çıkartmasına iyi mi dönüştürebilirsiniz?

0

[ad_1]

WhatsApp’ınızın, fotoğrafınızı WhatsApp etiketine dönüştürmek için yerleşik bir özelliği bulunduğunu biliyor muydunuz? Evet, bu WhatsApp ipuçlarıyla yapabilirsiniz! Adımları bilin.

WhatsApp, söyleşi ve toplumsal ağ deneyimini daha sorunsuz ve keyifli hale getirmek için yeni özellikler eklemeye devam eden dinamik bir uygulamadır. Bu, kullananların erişebileceği fazlaca sayıda özelliğe haiz olan Meta’ya ilişik anlık mesajlaşma uygulamasından ayrıdır. Yalnızca paylaşılacak GIF’leri ve karalamaları değil, bununla beraber görüntü çıkartmalarını ve hareketli çıkartmaları da ihtiva eder. Aslına bakarsak WhatsApp, kullananların kendi fotoğraflarından çıkartmalar oluşturmasına izin verdi. Bu, telefonunuzu kullanarak tıklanan fotoğrafların yada galerinize kaydedilmiş herhangi bir fotoğrafın, öteki herhangi bir çıkartma benzer biçimde, kişilerinizle paylaşabileceğiniz bir çıkartmaya dönüştürülebileceği anlamına gelir. Burada, fotoğrafınızı WhatsApp çıkartmasına iyi mi dönüştüreceğinizi göstereceğiz. Ek olarak şunu da okuyun: WhatsApp kaybolan mesajlar özelliği yakında sizin için DEĞİŞTİR olarak ayarlandı!

Kendi fotoğrafınızı bir çıkartmaya dönüştürmek, WhatsApp sohbetlerini daha kişisel hale getirebilir. Sadece burada, fotoğrafınızı bir çıkartmaya dönüştürmenin, bu özellik WhatsApp mobil uygulamasında bulunmadığından, yalnızca WhatsApp web kullanımıyla yapılabileceğini unutmamanız gerekir. Bu mevzuda size destek olacak bir takım üçüncü taraf uygulaması var, sadece WhatsApp’ın kendi özelliği, görevi daha kolay ve daha güvenli hale getiriyor. İşte fotoğrafınızı WhatsApp çıkartmasına dönüştürmeniz için adım adım bir kılavuz. Ek olarak okuyun: Meta, WhatsApp Business’a bir HIZLANDIRMA sağlar; Mark Zuckerberg ayrıntıları paylaştı

Leave A Reply