WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Kişilere özelleştirilmiş ton atamak için engellenip engellenmediğiniz iyi mi denetim edilir


WhatsApp dünya genelinde bir milyardan fazla insan tarafınca kullanılıyor ve hizmetin en büyük kullanıcı tabanı burada, Hindistan’da 250 milyondan fazla kullanıcıyla bulunuyor. WhatsApp, platformu daha kullanışlı ve keyifli hale getirmek için etken olarak şık özellikler ekler; bu, uygulamada yalnızca mesajlaşmaktan oldukca daha fazlasını yapabileceğiniz anlamına gelir. Mesela, kişilere ve değişik gruplara özelleştirilmiş zil sesleri atayabilir, WhatsApp aramaları, yıldız mesajları ve daha pek oldukca mevzuda veri kaydedebilirsiniz. Android’de sizi daha akıllı bir WhatsApp kullanıcısı meydana getirecek altı ipucuna ve püf noktasına bir göz atacağız:

WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Grupta mesajınızı kimin okuduğunu iyi mi görebilirsiniz?

Bireysel sohbetlerde bir arkadaşının mesajını okuyup okumadığını bilmek daha kolaydır, sadece gruplar da bu seçeneğe haizdir. Kullanıcılar, WhatsApp’ta Grup’a dokunarak hangi grubun üyelerinin mesajlarını okuduğunu denetim edebilir. Arkasından, bir mesaja uzun basın ve üst menüdeki data simgesine dokunun. Mesajı okuyanlar ve mesajın iletildiği kişilerden oluşan iki ayrı sıralama açılır.

WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Grup sohbetine, bireysel sohbete özelleştirilmiş ton atayın

WhatsApp kullanıcıları, grup sohbetleri için olmasıyla birlikte bireyler için de hususi bildirim tonu atayabilir. Bu, bildirim menüsüne bakmanıza gerek kalmadan anında kimin bildiri gönderdiğini bilmenin mükemmel bir yoludur. Grup için özelleştirilmiş ayarlamak için bir grup açın ve Grup detayları’ne, peşinden hususi bildirimler’e dokunun. Buradan, bir grup için zil sesi vb. özelleştirebilirsiniz. Bireysel sohbetler için, kişiyi açın ve sağ üstteki menüye tıklayın ve Kişiyi Görüntüle’ye tıklayın. Arkasından, hususi bildirimleri seçin.

Ek olarak Okuyun: WhatsApp grup sesli, görüntülü aramalar Android ve iOS için kullanıma sunuluyor

Ekspres Premium’un En İyisi
Ödül
Rajiv Mehrishi: Finans sekreteri, içişleri sekreteri, CAG - ve şimdi de turşu...Ödül
Delhi Gizli Bilgisi: Yardım EtmekÖdül
Açıklandı: Tahvil getirileri neden yükseliyor ve bunun piyasalar için ne anlama geldiği ve ...Ödül

WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Birisi tarafınca engellenip engellenmediğiniz iyi mi denetim edilir

Birazcık zor olsa da, WhatsApp kullanıcıları gene de birinin onları engelleyip engellemediğini denetim edebilir. Şahıs, o kişinin profil resminin kendilerine görünür olup olmadığını görerek başlayabilir. Kullanıcıyı bloke eden birine gönderilen mesajlar için iki onay değil, yalnızca bir yada gönderilmiş onay görünür.

WhatsApp, WhatsApp güncellemesi, WhatsApp yeni özellikleri, WhatsApp özellikleri, WhatsApp ipuçları ve püf noktaları, WhatsApp ipuçları, WhatsApp Durumu, WhatsApp WhatsApp, platformu daha kullanışlı ve keyifli hale getirmek için etken olarak şık özellikler ekler; bu, uygulamada yalnızca mesajlaşmaktan oldukca daha fazlasını yapabileceğiniz anlamına gelir.

WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Bir mesaja yıldız ilave edin

WhatsApp, hemen sonra kolayca başvurmak için insanların sohbette bir mesaja yıldız eklemesine izin verir. Bunu yapmak için bir mesaja uzun basın ve üst menüden yıldız düğmesini seçin. Bir mesajın yıldızını benzer şekilde kaldırabilirsiniz. Tüm yıldızlı mesajlar, yazışma detayları penceresinde bulunan Yıldızlı mesajlar sekmesinde görünür.

WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: WhatsApp aramalarında veri kaydedin

WhatsApp kullanıcıları, mobil verileri kullanırken aramalarda veri kaydedebilir. Aramalardaki verileri kaydetmek için Ayarlar menüsünü açın ve Veri ve depolama kullanımı sekmesine tıklayın. WhatsApp araması esnasında kullanılan veri miktarını azaltma seçeneği altta görünüyor. Mobil verileri kullanırken aramalar esnasında verileri kaydetmek için arama ayarlarındaki onay kutusunu işaretleyin.

WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Bir bildiri arayın

WhatsApp, kullananların bir sohbette belirli mesajları aramasını sağlar. Normal olarak, belirli bir mesajı aramak için ilgili bir anahtar kelimeyi hatırlamanız gerekecektir. Bir söyleşi açın ve sağ üstteki üç noktalı menüyü tıklayın. Aramayı seçin ve buna haiz tüm ilgili mesajlar içinde gezinmek için bir anahtar kelime yazın. Tüm yıldızlı mesajlar, bir söyleşi açıldığında, yazışma bilgilerini açıldığında ve Yıldızlı Bildiri seçeneğine tıklandığında görüntülenebilir.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy