WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Mesajlar iyi mi planlanır – evet, yapabilirsiniz, sadece ilkin bunu yapmalısınız

0

[ad_1]

Bazı şeyler için hususi bir şey yapmak için WhatsApp ipuçlarına ve püf noktalarına başvurmanız gerekir. Burada WhatsApp’ta mesajların iyi mi programlanacağını açıklıyoruz.

WhatsApp, dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir. İki milyardan fazla kullanıcı tabanı bu iddianın bir kanıtıdır. Artık WhatsApp, platformunda sohbetleri daha kolay ve süratli hale getirmeyi amaçlayan birçok özelliği kullanıcılarına sunuyor. Mesela, kullanıcılar belirli bir süre sonrasında mesajlarını yok edebilirler. Benzer şekilde, oynatma hızı isminde olan bir öteki özellik, kullananların sesli mesajları daha süratli dinlemelerini sağlar. Sıralama uzayıp gidiyor. Sadece kullananların yapamayacağı bir şey, WhatsApp mesajlarını planlamaktır.

Bu yüzden, bir arkadaşınızın doğum gününde saat 12’de arzu dilemek zorundaysanız ve uyanık kalamayacak kadar yorgunsanız, bir e-posta durumunda yapacağınız şeklinde gecenin ortasında teslimatı planlamanın hiçbir yolu yoktur. Gmail’de gönderin (evet, e-postalarınızı planlayabilirsiniz).

Ne yazık ki, bu şekilde bir özellik WhatsApp’ta yapılmamaktadır. Şimdiye kadarki raporların hiçbiri, bu şekilde bir özelliğin çalışmalarda olduğuna dair ipucu vermedi. Her neyse ki, bunu aşmanın bir yolu var, fakat bir şeyler yapmalısın. Üçüncü şahısların yardımını almalısınız ve bu devamlı iyi bir şey değildir ve normalde tavsiye edilmez.

Bir takım üçüncü taraf uygulaması, WhatsApp kullanıcılarına mesajlarını planlama olanağı verir. Bu şekilde bir çözüm arıyorsanız, işte çıkış yolunuz:

Whatsapp’ta mesajlar iyi mi planlanır:

Aşama 1: Android akıllı telefonunuzda Google Play Store’u açın.

Adım 2: Akıllı telefonunuza SKEDit’i indirin ve yükleyin.

Aşama 3: SKEDit’i açın ve oturum açın.

4. Adım: Şimdi ana menüdeki WhatsApp seçeneğine dokunun.

Adım 5: Şimdi ona izin vermelisin. Erişilebilirliği Etkinleştir seçeneğine ve peşinden SKEDit seçeneğine dokunun. Şimdi, Hizmeti Kullan düğmesini değiştirin ve İzin Ver düğmesine dokunun.

6. Adım: Uygulamaya dönün, alıcıyı seçin, mesajınızı ilave edin, planlanan tarih ve saati ayarlayın.

7. Adım: ‘Göndermeden ilkin bana sor’ düğmesini açın.

Adım 8: Onay simgesine dokunun, mesajınız planlanacaktır.

9. Adım: Planlanan süre vardığında, uygulama size eylemi tamamlamanızı isteyen bir bildirim yollayacaktır. Mesajı göndermek için Gönder düğmesine dokunabilirsiniz. Göndermeden ilkin de düzenleyebilirsiniz.

Ve şimdiden, Whatsapp’ta mesajları iyi mi programlayacağınızı öğrendiniz!

Leave A Reply