WhatsApp ipuçları ve püf noktaları: Uygulamayı silmeden iyi mi VANISH yapılır

0

[ad_1]

WhatsApp’a ara vermek ister misiniz? Uygulamayı silmeden ortadan kaybolabileceğinizi biliyor musunuz? Evet! Bunu yapabilirsin. Silmek zorunda kalmadan uygulamadan çıkmanıza destek olacak gizli saklı bir numara var. WhatsApp, çoğumuzun bilmediği birçok kullanışlı özellik ile beraber gelir. Ve bu yazı, sizin için oldukca yararlı olabilecek bu şekilde gizli saklı bir numarayı ortaya çıkaracak. Silmeden bile WhatsApp’tan ileti almayı durdurmak için. Sprout Wired, uygulamayı uygulamadan ileti almayı durdurmaya zorlayabilirsiniz.

Uygulamayı silmeden WhatsApp’tan iyi mi kaybolursunuz:

Adım 1: İlk olarak, telefonunuzda WhatsApp’ı açın.

Adım 2: Messenger simgesine dokunun ve “durmaya zorla”yı seçin.

Adım 3: Aynı ekranda mobil veri alanına dokunun ve “arka plan verileri”ni dönem dışı bırakın.

Adım 4: Sadece bu numaranın yalnızca mobil verilere bağlanıldığında çalıştığını ihmal etmeyin.

Adım 5: Tamamlandığında, 4G açık olsa bile ileti almayacaksınız.

Bunun haricinde “yardım” sekmesinden uygulamayı geçici olarak dönem dışı bırakabilirsiniz. Sadece, firmanın hesabın bağlantısını kaldırabilmesi için uygulamaya cihazınızın kaybolduğunu bildirmeniz gerekir. Hesabı dönem dışı bırakıldıktan sonraki 30 gün içinde tekrardan etkinleştirebilirsiniz.

Öteki yol ise WhatsApp’tan gelen açılır bildirimin sizi rahatsız etmemesi için ileti bildirimini kapatmaktır. Telefonun ayarlarına yada uygulamanın kendisine gidebilir ve ses, titreşim, açılır pencere, ışık ve bildirim stilini özelleştirebilirsiniz. Okundu bilgilerini kapatmak, mesajlara derhal cevap vermek için daha azca baskı hissetmenize de destek olabilir. Kullanım sürenizi sınırlamak için bir zamanlayıcı bile kullanabilirsiniz.

Leave A Reply