WhatsApp püf noktaları ve ipuçları: Yazmadan iyi mi ileti gönderilir?

0

[ad_1]

Google, 2015 senesinde Google Asistan’da WhatsApp mesajlarını yazmadan göndermenizi elde eden bir özellik başlatmıştı. WhatsApp şimdi bunun için gidiyor.

WhatsApp püf noktaları ve püf noktaları: Bu uygulama, dünyada en yaygın kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biridir. WhatsApp kullanıcısıysanız, birine ileti yazmak istemediğiniz zamanlar olmuş olmalı. Mesela vasıta kullanırken bir ileti gördünüz fakat o anda yanıt yazamıyorsunuz. Bu durumlar için sizi ele geçirdik. WhatsApp mesajlarını hakikaten yazmak zorunda kalmadan gönderebilirsiniz. Bu WhatsApp hilesi Android telefonlarda çalışır. Telefondaki ayarlarınızı değiştirerek başlamalısınız. Hemen sonra yazmadan WhatsApp mesajları göndermenize müsaade edecektir.

WhatsApp mesajları yazmadan iyi mi gönderilir?

Ek olarak okuyun: Akıllı telefon mu aramıştınız? Mobil bulucuyu denetlemek için buraya tıklayın.

Google, 2015 senesinde Google Asistanında WhatsApp mesajlarını yazmadan göndermenizi elde eden bir özellik başlattı. Ertesi yıl, Apple’ın Siri’si aynı özelliği tanıttı. Bununla, mesajlar üçüncü taraf uygulamalardan sesli olarak gönderilebilir. Yazmadan ileti göndermek için Google uygulamasında Ayarlar’a gitmeniz ve peşinden Google Asistan’ın sağ köşesindeki profil fotoğrafınızı tıklamanız gerekir. Ek olarak, Kişisel Netice’a ilerleyin ve bu işlevi açın.

Google, Google Asistan’ı etkinleştirmek için uyandırma kelimesini “Hey Google” söylemenizi gerektirir. Artık “WhatsApp mesajı gönder” kabul edebilirsiniz. Bunu takiben, WhatsApp’ta ileti atmak istediğiniz kişinin adını almanız gerekecektir. Google Asistan size hangi mesajı göndermek istediğinizi soracaktır. Şimdi, iletmek istediğiniz mesajı yüksek sesle açıklayın, yazmak için parmaklarınızı kullanmanıza gerek kalmadan gönderilecektir. Bununla, Google Asistan yardımı ile WhatsApp mesajlarını yazmadan gönderebilirsiniz.

WhatsApp’ta sırada ne var

Voice Waveforms şeklinde bir takım yeni WhatsApp hususi durumunun gelecek aylarda gelmesi umut ediliyor. Yakın dönemde mesajlaşma uygulamasına gelmesi beklenen özelliğin adı WhatsApp Ses Çevirisi özelliği. Kullananların bir sesli mesajın içeriğini kopyalamasına olanak tanır. WhatsApp kullanıcıları sesli mesajdaki içinde ne olduğu okunabilir formata çevirebilecek. Bu yüzden, bir dost yada aile üyesinin sesli mesajda kullanıcıyla paylaşmış olduğu şey, başkalarıyla metin biçiminde de paylaşılabilir.

Leave A Reply