Worcester polisi, Lincoln Plaza bölgesinde WRTA otobüsünün yakınında kabahat yerel kurdu

0

[ad_1]

Worcester – Müfettişler Perşembe günü, Lincoln Plaza civarlarındaki Worcester Bölgesel Transit Otoritesi için bir otobüs şoförünün bıçaklanmasıyla bağlantılı olarak 28 yaşlarında bir şehirli adamı arıyorlardı.

Polis, Çarşamba öğleden sonrasında sürücüye saldırmakla suçlanan Dashaun Stokes-Sims’i aramak için halktan ipuçları istiyor.

Polis, Stokes-Sims bulunduğunu söylediği bir insanın {güvenlik kamerası} fotoğrafını paylaştı. Lincoln Plaza’da Target’tan çıkarken görülüyor.

Polis Teğmen Sean Murtha’ya gore, adam WRTA sürücüsü dirimsel tehlikesi olmayan yaralar aldı. Murtha, saldırının sebebinin derhal bilinmediğini söylemiş oldu.

Sağlık çalışanları Çarşamba öğleden sonra Worcester'daki Lincoln Caddesi'nde bıçak yaraları nedeniyle bir WRTA sürücüsünü tedavi ediyor.

WRTA Yöneticisi Dennis J. Lipka, sürücünün hücum sebebiyle vücudunun üst kısmından yaralandığını ve evde iyileşmek suretiyle Perşembe günü hastaneden taburcu edildiğini söylemiş oldu. Lipka, bir sürücü koruma kalkanının saldırıyı hafifçe köreltmeye destek bulunduğunu ve saldırının hızla gerçekleştiğini söylemiş oldu.

Murtha’ya gore, öğleden sonrasında 2:40 sularında, Denny’nin restoranının yakınındaki Country Club Bulvarı ve Lincoln Caddesi’ndeyken, bir adam otobüse girdi ve sürücüye hücum etti.

Leave A Reply