Wordle 337 22 Mayıs İPUÇLARI – Bugünün Wordle’ı ile savaşım mi ediyorsunuz? Cevapta destek olacak üç ipucu | Oyun | Eğlence


Pazar dinlenmek için muhteşem bigün olduğundan, ayaklarınızı uzatmanızı, Wordle internet sayfasına gitmenizi ve son olarak bulmacayı incelemenizi tavsiye ederiz. Wordle 337, 22 Mayıs süresince yayında ve geçtiğimiz birkaç günün aksine, aslen oldukça zor. Her neyse ki Express Online, sayfanın altındaki üç spoiler içermeyen ipucu yardımıyla size yardım etmek için burada. 22 Mayıs’ta Wordle 337 ile iyi şanslar, buna ihtiyacınız olabilir.

Birkaç dakikanız olduğu zamanlar için muhteşem olan Wordle, oyunculara bir tek altı tahminde beş harfli bir kelime bulma görevi veriyor.

Wordle’da ustalaşmak ve bu günlük bulmacaları çözmek için, her tahminden sonrasında karoların rengine fazlaca dikkat etmeniz gerekecek.

Harf döşemesi griye dönerse, harf tahmin ettiğiniz kelimede görünmez. Döşeme sarıya dönerse, tahmin ettiğiniz harf kelimededir, bir tek doğru konumda değildir. Döşeme yeşile dönerse, harf kelimede ve doğru yerdedir.

Uygulama, yönettiğiniz doğru cevapların sayısını ve kazanma serinizi göstererek istatistiklerinizi takip eder.

Bulmacayı çözemezseniz, yeni bir Wordle’ın çıkması için ertesi güne kadar beklemeniz gerekecek. Ek olarak kıymetli yengi serinizi de kaybedersiniz.

Bazı genel Wordle ipuçlarını ve peşinden 22 Mayıs’ta Wordle 337 için üç hususi ipucunu okuyun…

Genel Wordle ipuçları ve püf noktaları…

• Açılış tahmininizde aynı harfi iki kez kullanmayın.

• İlk tahmininizde bilhassa ‘A’ ve ‘E’ olmak suretiyle birkaç sesli harf kullanmaya çalışın.

• Cevabın ne olduğu mevzusunda daha iyi bir fikriniz olana kadar ‘X’, ‘Z’ ve ‘Q’ şeklinde harflerden kaçının.

• ‘RAISE’ adım atmak için iyi bir kelimedir, ‘TOUCH’ ise iyi bir ikinci tahmindir.

• Aşağıdaki Express Online tarafınca sağlanan günlük ipuçlarına göz atın…

kelime 337 22 Mayıs için ipuçları ve ipuçları…

1. Wordle 337, M harfi ile adım atar.

2. Wordle 337 iki sesli harf ihtiva eder.

3. Gülünç olmalı…

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy