Yeni Ürün Seyyar Lavabo

Artık insanlar bağ ve bahçelerinde olsun veya futbol sahalarında genellikle bunlar iş yerleri olur daha hızlı çözümler üretebilmek için seyyar tuvalet kabinlerini tercih ediyorlar.

 

Seyyar tuvalet mobil sistemler taşınabilir olduğundan dolayı bir yerden bir yere kısa bir sürede zamanda uygun nakliye araçlar vasıtasıyla taşınabilen ve belirli bir pratik çözüm sunan ürünlerin toplamıdır.

 

Bu ürünlerin içerisinde konteyner olanları ve prefabrik olanlar da başka tip hazır yapı çözümleridir bütün ürünü aslında tamamen karıştırmamak lazım ama genel olarak baktığımız zaman hepsi bir hazır yapıp çözümü ürünleridir.

 

Hazır yapı çözüm ürünleri ülkemize de Amerika gibi gelişmiş ülkelerden gelmiştir ve son 21 yüzyıldan itibaren ürünlerin hem gelişmesi hem de giderek kullanım oranları hızla artmaktadır.

 

Artık insanlar kendilerine prefabrik ev konut yapımlarını da yine hazır Yapı çelik konstrüksiyon ürünlerini tercih ederek yaptırmaya karar vermişlerdir. Konumuzu fazla dağıtmadan bütün bu durum ve nedenleri araştırdığımızda ise uygun maliyet çözümlerini üretiminden dolayı insanoğlu daha pratik ve daha kolay erişilebilir malzemeleri tercih etmek için bu tarz yapıları daha çok yöneldiğini gözlemlemekteyiz.

 

PREFABRİK KABİN SEYYAR LAVABO TERCİHLERİ

Genel olarak bu konuda gördüğümüz ve gözlemlediğimiz piyasalardaki müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tekli olan ürünlerin daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz.

 

Çünkü tekli olan ürünlerin hem üretim süresi olsun hem de başka bir noktaya taşımalarında müşterilerimize hedef kitlemizdeki insanlara daha kolay çözümler ürettiğinden dolayıdır.

 

Bir malzemenin başka bir bölümüne taşınması zamanla ihtiyaç duyulabilir hatta fabrikada başka bir alana da taşıma gerekebilir yani değişimler olabilir yapmış olduğumuz seyyar tuvalet ünite ürünleri de sadece bir yıl iki yıl üç yıl kullanabilmek adına yapılmış olan ürünler değildir.

 

Bu tarz ürünlerimizde kolay bir şekilde bir yerden bir yere taşımak adına müşterilerimizin tercih edebileceği ve hızlı sonuçlar üretebileceği çözümler arasındaki en büyük avantajlarından biri portatif olabilmelidir. Portatif malzemelerden üretmiş olduğumuz hazır mobil tuvalet ürünlerimiz bekçi kulübelerimiz veya diğer prefabrik ev yapılar da aynı şekilde başka bir alana taşımada müşterilerimize bir kolaylık sağlamaktadır.

MOBİL KONTEYNER PREFABRİK ÜRÜNLERİNDE YENİ ÇEŞİTLER

Mobil bekçi kulübeleri veya portatif güvenlik kulübelerinde yeni yeni ölçü çeşitlerimiz olsun veya tasarım olarak birden fazla sunduğumuz özel imalat çözümlerimiz bulunmaktadır.

 

Hazır yapı alanında ürettiğimiz güvenlik kulübelerinde farklı desenlerde ve renklerde üretmiş olduğumuz çözümler doğrultusunda müşterilerimiz için her birine özel olarak hitap edebilecek çözümleri sunmak için gayret etmekteyiz.

 

Firmamız yapmış olduğu ve yapacağı bütün çözümler arasında en büyük amaçlarından bir tanesi de müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

Müşteri memnuniyetini sağlamak da kısa sürede ne yazık ki mümkün olmamaktadır Bu nedenle ki uzun satışlar doğrultusunda oluşmuş olan müşteri geri bildirimleri sayesinde prefabrik güvenlik kulübeleri değişimleri de sıklıkla uygulamaya koyulmaktayız.

 

Çünkü müşteri kitlemizden almış olduğumuz hazır yapı portatif tuvalet ürünlerimizde olsun veya bir diğer güvenlik büfelerinde de yani prefabrik büfelerde de bu değişimleri uydurmaya yani uygulamaya gayret etmekteyiz.

KONTEYNER KABİN PREFABRİK MALZEMELERDE DUVAR YALITIM KALINLIĞI

Standart olarak ürünlerimizde yapmış olduğumuz var kalınlıklarımız ise 4 santim den başlamaktadır. 4 santim yalıtımlı olan malzemelerdeki ürünlerimizin duvar kalınlığını ifade etmektedir. İki tarafta alüminyum panel ortada EPS köpük olarak adlandırdığımız ısı yalıtımı sağlayan bu malzeme duvarlar hazır olarak dışarıdan gelen sandviç panel malzemeler yardımıyla montaj haline getirilip uygulanması sonucu elde edilmektedir.

 

Bizlerin buradaki amacı müşteri hedef kitlemizin kafaların herhangi bir karışıklığına mahal vermeden yapmış olduğumuz çözümler doğrultusunda bilgi ve deneyimlerimizi müşterilerimize aktarmaktır.

 

Bu nedenle dedik ki prefabrik kulübe ve güvenlik kulübelerinden özellikle yalıtımlı malzemeden üretmekteyiz ve bu ürettiğimiz malzemeler ise fabrikaların giriş ve çıkış noktalarında olsun veya askeri kontrol noktalarında olsun veya güvenliğin sağlanması gereken her yerde ürünlerin üzerine de kolay bir şekilde güvenlik sistemlerini de montaj edilebileceği şekilde personelinizin rahat olarak görevlerini icra edebileceği çözümleri sunmayı amaçlamaktayız.

GÜVENLİK BEKÇİ KABİNLERİ FİYAT FARKLILIKLARI

Özellikle müşterilerimiz birçok firma arasındaki fiyat farklılıklarını soruyor. Yani sizdeki fiyatlar diğer firmalarda neden yok ya müşterilerimizin bir diğer sorduğu genel sorulardan bir tanesi a firması sizden 1000-2000 TL daha uyguna veriyor siz neden daha pahalı ürün yapıyorsunuz.

 

Aslında bu gibi soruların tek bir cevabı vardır. Kullanmış olduğumuz malzemeler hem değişik hem olmakta hem de bizlerin tercih ettiği yalıtım malzemeleri olsun kalite farklılıklar olsun birbirlerine benzemektedir.

 

Yani hem ürün kalitesinde vermiş olduğumuz prefabrik bekçi kulübelerinin sağlamlığı ve buna benzer müşterilerimize en uygun çözümünü yaparken kullandığımız bütün işçilikleri toplamı doğrultusunda bir fiyat uyguluyoruz uyguladığımız.

 

Bu fiyatlarda şirketimizin hem gelir ve giderlerini gözeterek çalışmalarımıza da sonuç odaklı yardımcı olabilmesi adına çalışmalarımızı adım adım ilerletmekteyiz. Bu nedenle genelde bizim fiyat politikamız piyasada hep orta seviyede ilerlemektedir.

EKMEK BÜFESİ VE BİLET KULÜBELERİ

Ekmek büfelerinin polyester kabin olarak tercih edilmesi günümüze kadar hemen hemen 20-30 senede olmuştur yani tercih edilmiştir ve artık polyester malzemenin daha pahalı olması sebebiyle ona uygun yalıtımlı malzeme olan sabun hiç panel malzemelerle de güvenlik bilgi kulübeleri çözümlerini ve ekmek bir sesli kulübesi çözümlerini sunmaktayız.

 

Ekmek büfelerindeki satış ünitesi yeri olsun ve buna benzer müşterilerin yani ekmek alacak insanları fransızca balkon gibi sistemler ile rahat bir şekilde alacağı ürünü görüp son derece modern tasarımlar doğrultusunda yapmış olduğumuz çözümler yardımıyla ürünlerini rahat bir şekilde alabilirler.

 

Bir önceki konuda bahsettiğimiz malzemelerimizi neden pahalı oldu buradan da anlaşılabilir. Çünkü yapmış olduğumuz bütün arge çalışmaları doğrultusunda hedeflediğimiz en önemli amaç ve doğrultu ise müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve fiyatlarına uygun olabilecek uygun kalitede bir malzemeyi ve çözümü üretmektir.

 

Bu nedenle uygun kalitede ve çözümdeki malzemeyi yapabilmek adına da sıklıkla çalıştığımız ve çalıştığımız her türlü maliyet ve maddiyatta direkt duyduğumuz çözümlerde gideri azaltmaya çalışıyoruz.

POLYESTER MOBİL WC SİSTEMLERİ

Polyester wc çözümleri fabrikalardaki laminat compact tuvalet kabinleri gibi dış ünite anlamında yani dış ünitede kullanılabilecek çözümler arasında en fazla tercih edilen ürün sınıflarıdır.

 

Bunları ise mobil seyyar taşınabilir alaturka tuvalet veya alafranga tuvalet olarak isimlendirilmektedir. Firmamız yalıtımlı hazır seyyar tuvalet ürünlerini üreten imalatçı firmalar arasında yer almaktadır.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy