Yusuf Yazıcı’ya İtalya’dan talip var! Bonservis bedeli ise…

Trazbonspor’a sürem başlangıcında Lille’den kiralanan Yusuf Yazıcı, İtalyanların radarına girdi. İtalya Serie A Ligi ekiplerinden Salernitana’nın ulusal futbolcuyu ekibine katmak isterken 7 ila 8 milyon Euro bonservis bedelini gözden çıkardığı iddia edildi.

Abone ol

Salerno Today sitesinde yer edinen habere gore; bir orta saha oyuncusu arayan İtalya Serie A Ligi ekiplerinden Salernitana, ocak ayı aktarma döneminde Yusuf Yazıcı’yı ekibine katmak istiyor. Morgan De Sanctis devrede

Haberde, bir dönem Galatasaray ‘da forma giyen ve şu anda Salernitana’da Sportif Direktörlük görevini yürüten Morgan De Sanctis’in, ulusal futbolcunun durumunu araştırmış olduğu öğrenildi.

Yusuf Yaziciya Italyadan talip var Bonservis bedeli ise

Ek olarak, İtalyan ekibinin 25 yaşındaki ulusal futbolcuyu 7 ila 8 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında ekibine katabileceği ifade edildi.

Bu sezonki performansı
Bu sürem bordo-mavili formayla 8 maçta sahaya çıkan Yazıcı, skor katkısı üretemedi. Öte taraftan, ulusal futbolcunun Lille ile olan sözleşmesi de 2024 yılına kadar devam ediyor.

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy