Bu bitki sizi sigara bağımlılığından kurtarıyor! Ramazanda oruç tutan sigara içenlerin imdadına yetişiyor

Akdeniz bölgesinde yaygın olarak yetişen karabaş otu, sigara içenlerin ramazan ayında sigaraya olan ihtiyacını azaltıyor. Acı tadıyla bilinen karabaş otu, sigara içme isteğini azalttığı gibi kan dolaşımını hızlandırarak cilt yenilenmesine de katkıda bulunuyor. Sivaslı aktarlardan Orhun Özfidancı, Karabaş otu hakkında açıklamalarda bulunarak şunları söyledi: “Düzenli kullanıldığında sigara içenlerin ramazan ayında sigara içme potansiyelini azaltır. “Aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırdığı gibi cildin yenilenmesine de yardımcı oluyor.”

“SİGARAYI BIRAKMAYA YARDIMCI OLUYOR”

Sivaslı şifalı bitki uzmanı Orhun Özfidancı, Karabaş otunun düzenli olarak sigarayla birlikte kullanıldığında akciğerleri temizlediğini ve bağışıklık sistemini güçlendirdiğini belirterek, şöyle konuştu: “Karabaş otu soğuk algınlığında kullanılan ve bağışıklığımızı güçlendiren bir bitki çayı olmasına rağmen aynı zamanda yardımcı olur. sigarayı bırakmak.” Bu bir bitki çayı. Karabaş otu sigarayla birlikte tüketilmeli, sigara içen kişi mutlaka Blackabash otu da içmelidir ki sigaradan tiksinmeye başlasın. Sigarayı bırakmanıza yardımcı olmak için kullanılan bu tür şifalı bitkilerin, tiksinti uyandırarak sigarayı bırakmanızı sağlaması ve bu şekilde sigarayı bırakmanıza yardımcı olması beklenir.

Karabaş otu sigarayla birlikte kullanılması gereken bir bitki çayı olup, Karabaş otu da sigara içerken tüketilmesi gereken bir bitki çayıdır. Tadı biraz acı ve iğrenç. Sigarayla birlikte düzenli kullanıldığında akciğerleri temizler ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Ayrıca sigarayla birlikte kullanıldığında kişilerde tiksinti uyandırarak sigarayı bırakmaya yardımcı olur. Sıcak suya birkaç baş atılarak hazırlanır, sahurda ve iftarda yenir. Düzenli kullanımla sigara içenlerin ramazan ayında sigara içme potansiyelini azaltır. “Aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırdığı gibi cildin yenilenmesine de yardımcı oluyor” dedi.

(İHA)

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dışişleri Bakanı Fidan: İsrail zulmüyle baş başa kaldıDışişleri Bakanı Fidan: İsrail zulmüyle baş başa kaldı
Özgür Özel, Akşener'i suçladı: "İYİ Parti'nin iyi insanları sizde olmayan vicdana ve adalete sahip."Özgür Özel, Akşener’i suçladı: “Sizin sahip olmadığınız vicdan ve adalet İYİ Parti’nin iyi insanlarında var.”
Suç örgütleriyle mücadele mesajı: 'Şafakta kapılarını kıracağız'Suç örgütleriyle mücadele mesajı: ‘Şafakta kapılarını kıracağız’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir