Denis Villeneuve’ün gizli projesi bir sonraki James Bond filmi mi olacak? – Kültür ve sanata dair son dakika haberleri

Denis Villeneuve’un Sonraki James Bond bir film görmek “gizli proje” Üzerinde çalıştığına dair söylentiler devam ediyor. Bir hafta önce, Bağlantı Diziyle ilgili bilgilere erişimi olduğu bilinen bir hayran, Villeneuve’un “Gizli film” aslında bir sonraki film Bağlantı Bunun bir film olduğunu ima etti. Fakat, Villeneuve’un Temsilcisi bu iddiayı reddetti ve şu anda Bağ 26 Yönetmeye niyetinin olmadığını açıkladı.

Son zamanlarda Daily Mail “özel”. Bir haberinde şöyle diyordu: Villeneuve’un gerçekten sonraki Bond’u Bunu başaracağı belirtildi. Ayrıca bir sonraki Bond Kızı’ndan Sydney Sweeney VEYA Zendaya veya her ikisi de önerilmiştir.

Özellikle Nisan 2023’te Villeneuve’un Bond’u Diziyi kendisinin yöneteceğine dair söylentiler interneti doldurdu. Ancak bu iddiaların güvenilirliğine ilişkin kesin bir kanıt bulunmamaktadır.

İlk önce Villeneuve “Mutlu Üzgün ​​Kafam Karışık” Podcastinde bir Bond filmi yönetmek istediğini belirtmişti. Fakat, Daniel Craig’in Bond rolündeki son filmi “Ölmeye Zaman Yok” için teklif aldığınızda Villeneuve “Kumul” Projeyi seçti.

Son zamanlarda Villeneuve, “Dört proje masada” olduğunu doğruladı. Bunların arasında Krysty Wilson-Cairns’in yazdığı “Dune: Messiah”, “Rama ile Karşılaşma” ve “Kleopatra” mevcut. Ancak dördüncü proje hâlâ gizemini koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir