F.Bahçe Başkanı Ali Koç’tan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye çok sert sözler! “Telefonunda ByLock olan adam bize ders veremez”

F.Bahçe Başkanı Ali Koç, Ülker stadında düzenlenen basın toplantısında çok sert açıklamalarda bulundu. Özellikle TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye yönelik şaşırtıcı açıklamalarda bulunan Koç, “Telefonunda ByLock olan adam bize ders veremez” dedi.

“İKİ TELEFONUNDA BYLOCK OLAN ADAM…”

TFF açıklamasında milli değerler vurgusuna tepki gösteren Ali Koç, “Milli değerler söz konusu olduğunda bizimle konuşacak son kişi sizsiniz! Her iki telefonunda da Bylock olan bir adam bize vatan dersi veremez” dedi. ve millet üzerine! Ben artık bu ülkeyi anlamıyorum! Bir taraftan diğerine gidenler futbola karışmasın bu ülkede, ben Sayın Dursun Özbek’in yerinde olsam derdim. Ben de oradaydım’, neden benden bahsedilmiyor?’ “Diyorum.”

“SEN KİMSİN!”

mehmet-buyukeksi-aa-2091965

Ali Koç ayrıca şunları söyledi: “Ankara’da bize yöneltilen suçlamalara inanmayı mümkün kılan bir anlayış var. Biz 6 yıldır devam ediyoruz, söylüyoruz… Biz bir kere gidersek çevremizdekiler on kere gider. Biz Riyad’ı arayıp soralım, bunlar araştırılınca başka şeyler ortaya çıkacak’ dedik.” Atatürk resimleri, asırlık logolar, Norm Ender’in “Shine” şarkısında taviz veren, sen kimsin? Milli değerlerden mi bahsediyorsunuz? Neden Ankara’da hakkımızda yanlış şeyler büyütülüyor da siyasetin bizimle bir sorunu olduğunu hissediyoruz ve görüyoruz? dedi.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dursun Özbek'e rakip oldu!  Adaylığını resmen açıkladı, hatta listesini bile sundu.Dursun Özbek’e rakip oldu! Adaylığını resmen açıkladı, hatta listesini bile sundu.
Ali Koç'tan şaşırtan açıklamalar! "Kaç kulübün arkandan sana hakaret ettiğini biliyor musun?"Ali Koç’tan şaşırtan açıklamalar! “Kaç kulübün arkandan sana hakaret ettiğini biliyor musun?”
Hatayspor'un yeni teknik direktörü belli oldu!Hatayspor’un yeni teknik direktörü belli oldu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir