İki kez evlenip boşandı! Ceyda Düvenci’nin konuğu Burcu Kıralı’dan Sinan Akçıl’a itiraf! ‘Onun yüzünden…’

Yıldızlar Benden Uzakta, Aşk ve Mavi, Diriliş Ertuğrul ve Elde Var Hayat gibi birçok başarılı projede rol alan Burcu Kıralı, son dönemde özel hayatıyla da adından söz ettiriyor.

Ünlü popçu Sinan Akçıl’la iki kez evlenip boşanan Burcu Kıralı, NTV’de hafta içi her gün yayınlanan Bam Başka Chatler’e Ceyda Düvenci’nin konuğu oldu.

Ünlü oyuncu, iki kez evlenip boşandığı Sinan Akçıl ile olan ilişkisi hakkında ilk kez konuştu ve şunları söyledi: “İki sanatçının bir arada olması çok tehlikeli!” Dedi. Kıratlı, Sinan Akçıl’la birlikteyken ilişkinin sağlamlığından dolayı kabul etmediği projelerin olduğunu, bunun da ilişkisine olumsuz yansıdığını söyledi.

Ceyda 3

‘İLİŞKİMİZ SİNAN İÇİN FAYDALI OLDU’

Burcu Kıratlı, Ceyda Düvenci’nin barışmalarını ikinci kez sorması üzerine: “Barışmamız Sinan’ın söylediği kadar kolay olmadı. Karşımdakini çok zorluyorum. Beni yönetmek çok zor.
Birbirimize bakamadığımız bir durum olmadı. “Dayak, şiddet, aldatma, psikolojik şiddet, bu kadar büyük olaylar olmadığı için barışmayı başardık” dedi.

işaret 2

“O ÜRETTİ, BEN ÜRETMEDİM”

Kıratlı: “İki sanatçının bir arada olması çok tehlikeli. Birbirlerinden çok iyi beslenmeleri çok nadir. Sinan’a büyük bir ilham kaynağı oldum, çılgınlığım var, aşkım var, eğlencem var, kavgam var” Ama aktörler olarak birbirimize destek olamamaya başladım ve ilişkim çok kötüleşti.” Bu durumu düşündüm ve yemeye başladım. O üretebilir, ben yapamam! İlişkinin bitmesinin temel nedeni budur.

burç 3

Sinan’ın pop şarkıcısı olması ve dergimizde yer alması, pop şarkıcısı olması açısından ona fayda sağladı. Ama oyuncu olduğum için işim sizi bir karaktere inandırmak. Seyirci bunu anlayacak kadar akıllı ama yine de ortamı bulmak gerekiyordu. “Bu dengeyi kaçırdım” dedi.

burç 4

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Boşanma Kararı: Evin tapusunu imzaladı... İşte boşanma nedeni Boşanma Kararı: Evin tapusunu imzaladı… İşte boşanma nedeni
Oraya yatırım yapacağız!  arazi arıyorum Oraya yatırım yapacağız! arazi arıyorum
İddialı pozları hayranlarından tam not aldıİddialı pozları hayranlarından tam not aldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir