İnegöl Belediyesi başkan yardımcılarının görev dağılımı açıklandı – GÜNDEM

Geçtiğimiz günlerde İnegöl Belediyesi’ne 4 kişi belediye başkan yardımcısı olarak açıklandı. Başkan Yardımcıları; Fevzi Dülger, Derya Uysal Tuncay, Hasan Aydın ve Melih Ateş’in görev dağılımı da netleşti.

İnegöl Belediyesi’nde yeni bir dönem başladı. Belediye Başkanı Alper Taban’ın geçtiğimiz günlerde açıkladığı 4 yeni belediye başkan yardımcısı, tatilin ardından göreve başlarken, belediye başkan yardımcılarının görev dağılımı da açıklandı. Öte yandan başkan yardımcılığına atanan Fevzi Dülger, Derya Uysal Tuncay, Hasan Aydın ve Melih Ateş ile memur kadrosundan başkan yardımcılığına atanan Emin Dündar’ın görevlerine devam edeceği açıklandı.

BAŞKAN YARDIMCILARININ SORUMLULUK ALANLARI

Görev dağılımına göre Başkan Yardımcılarının sorumluluk alanları şu şekilde oluştu:

Fevzi Dülger; İmar İşleri Müdürlüğü, Ruhsat Denetim Müdürlüğü, Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü ve Afet İşleri Müdürlüğü

Hasan Aydın; Kırsal Kalkınma Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, Mezarlık İşleri Müdürlüğü, Belde ve Köylerin Sorumlulukları

Melih Ateş; Teknik İşler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü

Derya Uysal Tuncay; Hukuk İşleri Müdürlüğü, Sicil Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Sosyal İşler Müdürlüğü

Emin Dündar; Strateji Geliştirme Müdürlüğü, Kültür İşleri Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü

BAŞKAN TABAN; “Yeni görevde birlikte daha iyi çalışacağız”

Görev dağılımına ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Alper Taban, şunları söyledi: “Yeni görev dağılımıyla birlikte bir yenileme yaşandı. Umuyoruz ki 5 yıllık süreçte başkan yardımcılarımız, yönetim kurulu üyelerimiz, daire başkanlarımız ve tüm personelimiz ile İnegöl için çok daha fazla çalışmaya, yeni dönemde de birlikte daha güzel işler üretmeye devam edeceğiz. Özellikle Başkan Yardımcılarımızın görev ve sorumluluklarının kamuoyu tarafından bilinmesini istediğimiz için bunları tek tek paylaşmak istedik. Sürekli hizmet üretmeye, projelerle şehrimizi geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam edeceğiz. Yeni yetki ve görev dağılımının yine faydalı olacağını umuyorum” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir