Pelin’in Yalı Çapkını’ndaki dönemi bitti: Buçe Buse Kahraman’ın sözleşmesi sona erdi – Son Dakika Hayat Haberleri

Geçtiğimiz yıl büyük ses getiren, 15 reytinge ulaşan ve dünya çapında kayda değer bir ekonomik başarıya imza atan “The Kingfisher” dizisi, üçüncü sezonuyla beğeni toplayarak başarısını sürdürmeye hazırlanıyor. Star TV’nin yeni sezonunda yer alacak tek dizi ‘Yalı Çapkını’ 7 Haziran’da sezon finali yapacak.

Dizinin önemli karakterlerinden Pelin’i canlandıran Buçe Buse Kahraman, gerçek hayatta uğradığı taciz ve hakaretlerle mücadele etti. Geçtiğimiz sezon finalinde diziden ayrılan Kahraman, yapım şirketinin isteği üzerine geri döndü. Ancak genç yıldızın “The Kingfisher”la olan sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor ve sonraki bölümlerde yer alıp almayacağı henüz belli değil.

Öte yandan dizide Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu’nun yakalandığı hastalık, önümüzdeki haftalarda dizinin ana olaylarından biri haline gelecek. Perde arkasında Mert Ramazan Demir ile 3. sezon için anlaşmaya varıldığı yönünde söylentiler dolaşırken Afra Saraçoğlu ile henüz anlaşma sağlanamadı. Ancak gelen son haberler her iki başrol oyuncusunun da diziye devam edeceği yönünde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir