Doğu Perinçek’ten AK Parti ve CHP’ye onay! “ABD’nin önemli planları var”

Ana gündem maddesi, yerel seçimlerin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in görüşmesi oldu.

“ABD’NİN ÖNEMLİ PLANLARI VAR”

İzmir’de bulunan Anavatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’ten dikkat çeken açıklamalar geldi. Yerel seçimlerin ardından Türkiye’nin yeni bir döneme girdiğini belirten Perinçek, ABD’nin önemli planları olduğunu, bunun AK Parti ile CHP’yi büyük koalisyonda birleştirmek olduğunu söyledi.

İzmir’de konuşan Perinçek şunları söyledi:

“ABD’nin AK Parti ile CHP’yi büyük koalisyonda birleştirme yönünde önemli planları var. AK Parti, MHP’yi ayırarak sonunda CHP’nin müttefiki PKK ve PKK’nın müttefiki haline gelecektir. Dolayısıyla FETÖ ve PKK liderliğine yeni mevziler oluşturulacak.

Güçlü bir devlet inşa etmek güçlü bir hükümetle başlar. “Bugün hükümetin yıprandığını, otoritesinin zayıfladığını görüyoruz.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Skandal!  Otelcilerden müşterilere küfür ve hakaretSkandal! Otelcilerden müşterilere küfür ve hakaret
Yaralı çocuğuyla TikTok'tan canlı yayın yapan kadın ona şunu söyletti: Yaralı çocuğuyla TikTok’tan canlı yayın yapan kadın, davranışlarıyla ona ‘vazgeç’ dedirtti: Kazayla ilgili yeni gelişme!
Paylaşmak gündem oldu!  O öğretmen hakkında dikkat çeken açıklamaPaylaşmak gündem oldu! O öğretmen hakkında dikkat çeken açıklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir