Aziz Yıldırım: “Sayın alıcım! Hallac-ı Mansur’u okuyun” dedi ve ne demek istediği anlaşıldı! İşte ‘En-el Hak’ kelimesinin anlamı…Fenerbahçe

F.Bahçe yeni başkanını belirlemek için bugün sandık başına giderken, dün gece iki başkan adayı Ali Koç ve Aziz Yıldırım ortak canlı yayında sürpriz bir karar aldı. İki cumhurbaşkanı adayının canlı açıklamaları Türkiye genelinde yakından takip edilirken, programın en şaşırtıcı anlarından biri de Aziz Yıldırım’ın Ali Koç’a “Hallac-ı Mansur” tavsiyesi oldu.

AZİZ YILDIRIM: “ALICIM! HALLAC-I MANSUR’U OKU”

Ali Koç’un programda Yıldırım’a “Ben Fenerliyim” ifadesini hatırlatmasının ardından Yıldırım, Ali Koç’u arayarak şunları söyledi: “Sana bir tavsiyede bulunayım Alici. Hallac-ı Mansur’u oku. Okursan ne olduğumu anlarsın. Söylüyorum!” o cevapladı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

Aziz Yıldırım’ın bu sözlerinden sonra Hallac-ı Mansur bir anda gündem oldu.

fdgjf

YILDIRIM NE DEMEKTİR?

Sosyal medya yorumlarında; Hallac-ı Mansur’un “En-el Hak” (Ben Allah’ım) demesi onun Allah olduğu anlamına gelmediği, Allah’tan başka varlığın olmadığı; Yıldırım’ın “Ben bizzat F.Bahçe’yim” derken, F.Bahçe’den başka hiçbir şeyin var olmadığını kastettiği söylendi.

Gerçek zamanlı puanlama

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ali Koç mu Aziz Yıldırım mı?  F.Bahçe'nin yeni başkanı açıklandıAli Koç mu Aziz Yıldırım mı? F.Bahçe’nin yeni başkanı açıklandı
Acun Ilıcalı'nın Aziz Yıldırım'a bakışı ortalığı karıştırdı! Acun Ilıcalı’nın Aziz Yıldırım’a bakışı ortalığı karıştırdı!
Aziz Yıldırım Aziz Yıldırım, “Getirin, alırım, yoksa namusum olmaz” dedi Ali Koç isyan etti!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir